Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Moondog



Věk: 35
Založen: 21. 04. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Česká republika (Česko)


blank.gif
PříspěvekZaslal: po 09 květen, 2011 16:02  Předmět:  Něco chrčí na neutral Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všem,

tak jsem si byl dneska pojezdit a všiml jsem si, že když na NEUTRALu pustím spojku, něco chrčí pod motorem a motorka mírně vrní...

Myslím si, že to určitě před tím nedělalo... Nemátě někdo nějaký tip, čím by to mohlo být?

Díky moc..


Beran  Had OfflineOsobní galerie uživatele MoondogZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 květen, 2011 16:52  Předmět:  Re: Něco chrčí na neutral Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá to na volný spojkový koš nebo mě Míro oprav.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 květen, 2011 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je jasné že to je spojka nebo převodovka.
Dělá ti to i za jízdy?
Dělal někdo na tvé motce spojku a před kolika asi km?
Buď bych to viděl na spojkové ložisko nebo povolené uchycení koše a lamel.
Každopádně to chce rozebrat dřív, než dojde k něčemu horšímu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 květen, 2011 18:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Určitě bych se stavil za nějakým motodoktorem at si poslechne srdíčko. třeba to bude chtít jen něco dotáhnout.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Moondog



Věk: 35
Založen: 21. 04. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Česká republika (Česko)


blank.gif
PříspěvekZaslal: po 09 květen, 2011 18:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem za tipy...

Jen pro upřesnění.. To chrčení je opravdu jemné a slyšet je spíše bez helmy..

Tak jsem zvědav..

Na kolik se tak mám připravit v horším případě?


Beran  Had OfflineOsobní galerie uživatele MoondogZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 květen, 2011 19:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dělá to i za studena? Jestli je trochu slyšet převodovka u prohřátého motoru a je to opravdu málo asi by se nic nedělo ale jestli i po natočení studené motorky a nebo je to kovový zvuk tak by mohlo být něco špatně. Poslechnout jak zde bylo již napsáno v předchozích příspěvcích a nebo sledovat zda se to nezhoršuje mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 květen, 2011 08:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cool neměnil jsi olej ? Nedal jsi tam něco jiného než tam bylo? Já používám Shell 10W 40. Když zmáčkněs spojku, chrčí to dál nebo to ustane.


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 květen, 2011 22:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli je to jen takové lehké šustění, tak je to celkem normální.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
adamte



Věk: 56
Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 219
Bydliště: Praha 1

Motorka: VT 750 shadow c2 RC44
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 24 květen, 2011 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mně to dělá taky lehké šustění. Laughing


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele adamteZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 17:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky mně motor na neutral zlehka chrčí. Asi před 1500 km jsem nechaval měnit spojku, myslíte, že se něco nepovedlo? A není to moc brzo ve 38000 km měnit spojku, nebo ty kilometry nebudou pravda? Mám VT 600 z roku 1996
Díky moc za všechny odpovědi


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 18:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po kilometrech který píšeš může být spojka špatná - jestli s tím jezdilo tedy prase ale jinak můžou být léty pouze unavené pružiny a spojka může být ještě v normě. U teplýho motoru je na volnoběh lechce slyšet šustění z převodovky ale na funkci to vliv nemá a rostlináře už vůbec ne Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 06:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spojka uz byla hotova, ve dvou do kopce už se ji při rozjezdu moc nechtělo. A ještě nechaval u spojky upravovat pouzdro na ložisku, ze se mu nějak nezdálo, nevím, moc tomu nerozumím. Šustilo to i před tím, ale posledních 14 dní se mně zdá, že je to čím dál víc. No snad to nic nebude a funkce rostlináře se dál nezhorší Shocked


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr