Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Ivan
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 říjen, 2011 17:07  Předmět:  kožené brašny Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj pánové motorkáři chtěl bych poprosit o radu.Chci si koupit přes internet boční brašny označené MB 14 E a nevím jestli velikost bude dobrá a nebudu muset potahovat blinkry.Mám Schadow 750 a chtěl jsem se zeptat jestli někdo takové brašny nevlastní na tom samém typu mota.dík.Ivan.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 říjen, 2011 18:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A kde se MB 14 E nachází, je potřeba nějaký odkaz a taky typ motorky VT 750 je hodně široký pojem, modelů je více mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ivan
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 říjen, 2011 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sory!!! Embarassed
http://www.doplnkynamoto.cz/motoveci/eshop/15-1-Kozena-zavazadla-doplnky/101-2-Kozene-brasny/5/10299-Kozene-brasny-Exclusive-S14E


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 říjen, 2011 09:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pořád Ivane nepíšeš o jakou, VT750 jde, napiš tady rok výroby, s tím už se dá něco dělat. Jestli máš šedivku vyrobenou po roce 2004 včetně, vypadá to, že blinkry asi budeš muset posunout. Brašny vypadají dost mohutně. Jesli máš šedivku vyrobenou do roku 2003, blinkry jsou umístěné dostatečně vzadu na všechny brašny. Nejlepší je samozřejmě vzít motku a zajet si někam, kde je mají skladem a tam je vyzkoušet přímo na motce. Bohužel obchod je sice v Pardubicích, ale dostupnost je do 48 hodin, to znamená, že skladem ji nemají.

U nás jsem je nalezl ještě na REPRE moto. Výrobce se mi podařilo vypátrat v Polsku na sakwy.pl.

Tyhle brašny, ale s zavíracími třemi pásky, jse na nějaké motce viděl. Kdo je máte ozvěte se!

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 04 říjen, 2011 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tam mám tyto http://www.topmoto.cz/Motoprislusenstvi-Chopper/Kozene-brasny/Kozene-brasny-TITUS-s-nerezovymi-ozdobnymi-nyty
a jsou jen tak tak. S blinkrama se nehýbalo. Ale na Spiritovi jsou asi blinkry jinak.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Ivan
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 říjen, 2011 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapy mám 750C rv.99.Mám objednané ty samé jaké jsou v REPRE moto pod značkou S14E a rozměrově budou stejné jako v odkazu od Sallyho.Májí rozměr D-53,V-29,Š-18cm.Doufám že je tam narvu.Přesto ti Jery děkují i Sallymu za info.


  
HondaMCH

Ivan
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 říjen, 2011 16:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už jsem je našel to jsou ony!

http://www.nerve.cz/zbozi/3506/Kozene-Brasny-na-motorku-Chopper-MG14E-kozene-bocn


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr