Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 13:19  Předmět:  Nový příspěvek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny. Poslední dobou mám problém při zobrazování nových příspěvku. Nesouhlasí počet se skutečným zobrazením. Jsem tady denně, takže se nejedná o starší příspěvky. Třeba dnes jsem měl na liště 5 nových příspěvků, ale zobrazil se mi jenom jeden ohledně zimního srazu. Máte někdo taky takový problem. Díky za odpovědi, případně za radu. Mira


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 13:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stává se mi to občas také. Dnes jsem měl avizo na 6 nových příspěvků a zobrazily se mi dva. Takže asi nic mimořádného...


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 15:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souvisí to zřejmě s tím, že jako nečlen nevidíš uplně všechna vlákna a tak se ti ani nezobrazí.
Stává se to i mě i když ne v takovém počtu, když si Admin zřejmě kutá něco ve svém prostoru.

Jestli se pletu prosím Admina o opravu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 17:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Toto číslo mi níkdy nesouhlasílo a tak jsem ho přestal sledovat

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 17:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Souvisí to zřejmě s tím, že jako nečlen nevidíš uplně všechna vlákna a tak se ti ani nezobrazí.
Stává se to i mě i když ne v takovém počtu, když si Admin zřejmě kutá něco ve svém prostoru.

Jestli se pletu prosím Admina o opravu.



je to tak, bohužel algoritmus výpočtu nových příspěvků nepočítá s tím že některé příspěvky resp části fóra jsou pro tebe nedostupné a tak ukazují chybné číslo

sorry

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 18:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
Jerry napsal:
Souvisí to zřejmě s tím, že jako nečlen nevidíš uplně všechna vlákna a tak se ti ani nezobrazí.
Stává se to i mě i když ne v takovém počtu, když si Admin zřejmě kutá něco ve svém prostoru.

Jestli se pletu prosím Admina o opravu.



je to tak, bohužel algoritmus výpočtu nových příspěvků nepočítá s tím že některé příspěvky resp části fóra jsou pro tebe nedostupné a tak ukazují chybné číslo

sorry

potom by bolo vhodne poopravit hlasku : je novych X prispevkov, ale v zavislosti od pristupovych prav do jednotlivych sekcii fora sa ti nemusia vsetky zobrazit.
alebo tak nejako.
viete ako je smutno v garazi ?
tma, zima, vyfuk je u doktora.... Sad

_________________
full tank, empty bladder, i'm good for 200 miles !

Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 leden, 2012 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, je to pravda příspěvky nesouhlasí , dnes 19 ale bohužel skutečnost 11 , tak je v tom nějakej bordel,,,, jaká je pravda ??????
suché silnice a slunce v zádech song chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 leden, 2012 14:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To už se ptal mistr Jan Hus. Pravda je relativní. Very Happy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 leden, 2012 21:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no hlavne, za nejaky novy prispevky porad jsou..a zda se zobrazuje presne pocet je celkem fuk Laughing


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 leden, 2012 11:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je pravda, že se to občas liší, ale já to popravdě moc nezkoumám, kolik jich je ve skutečnosti.

Vždy na to kliknu a vidím témata do kterých se příspívalo od mé poslední návštěvy a ty si přečtu.

Nedovedu si představit, že by tlačítko "nový příspěvek" zmizelo - pak bych musel procházet jednotlivá témata a podtémata a hledat kde je co nového.

Takto mi to stačí.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 leden, 2012 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co řešíte????? Shocked
Petr to zcela jasně vysvětlil! Ten počet ani souhlasit nemůže, když jsou určitý příspěvky v nepřístupné části fora Not talking
A jak píše Jospa..."Hlavně, že jsou a není tu mrtvo" Laughing Laughing Enjoy

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 leden, 2012 13:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takový prkotiny já neřeším kafe pauza J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 leden, 2012 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji Jerrymu a Petrovi za vysvětlení a myslím, že poznámky typu, že to někoho nezajímá jsou k ničemu. Jen to zahlcuje zbytečně SHOC stránky. Vědět, jestli mi zbytečně neuniká nějaký důležitý příspěvěk je pro mne důležité, protože nikde jinde tak dobré fórum o motorkách není. Good


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 leden, 2012 16:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mirhajazz: Děkujem za poklonu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr