Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
zverak



Věk: 44
Založen: 09. 03. 2010
Příspěvky: 3



slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 16:26  Předmět:  750 C2 shadow 1997 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

predavam moju krasavicu. Chcem ist do silnejsej. Som z SVK a cena je hodena od oka. Ak by chcel niekto kupit dohodneme sa bez problemov.

http://motoride.sk/?P=inz_detail&ID=205416&preview=true

Miro


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele zverakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Najeto 15 000 km? To jsi s ní 15 let couval?


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zverak



Věk: 44
Založen: 09. 03. 2010
Příspěvky: 3



slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 22:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to dovoz v roku 2008. Ja ju mám od 2010 a najazdil som iba 2500 km. Čo bolo predtým viem iba od predchadzajuceho majitela a to garantovat neviem, ale teraz ma najazdené 20500 km. Neriešim takéto p.... Mňa zaujíma v akom je stave a ako je spolahliva, nie kolko ma najazdené, aky je to rocnik, alebo prečo je tam tak malo km? Ak chces vyrivat tak radsej ani nepis. Dik Miro


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele zverakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 23:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus Zverak.
Zbytočne sa nenas.... Toto je tradičný folklor.
Sám jsem se přesvědčil, že tachometr je info naprosto zbytečné, bo se tam dá dát cokoliv....
Já koupil sedmiletou Wdovu s 12-ti tisícema a prodal jsem desetiletou s dvaa40-ti tisícema......
Jak píšeš. Rozhodující je stav atd.... Jenže vždycky, vždycky pokud není nová, je to lotérie!!! A počítadlo na dvou šroubech je naprosto irelevantní....
Prostě buď jí musíš mít nebo......

zverak napsal:
Je to dovoz v roku 2008. Ja ju mám od 2010 a najazdil som iba 2500 km. Čo bolo predtým viem iba od predchadzajuceho majitela a to garantovat neviem, ale teraz ma najazdené 20500 km. Neriešim takéto p.... Mňa zaujíma v akom je stave a ako je spolahliva, nie kolko ma najazdené, aky je to rocnik, alebo prečo je tam tak malo km? Ak chces vyrivat tak radsej ani nepis. Dik Miro


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 23:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechci ti brát iluze ale za tu cenu budeš asi poslední majitel, já jsem jsem před měsícem koupil švárovi VT 750 C4 najeto 5020 Km rok 2008 za 115000 Kč i s STK. Enjoy J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 leden, 2012 23:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..a já tu svou Wdowu prodal před ca 14-ti dny s 42 000km za ca 80,-tis Kč s platnou STK do 2013 (jenže já spěchal. Jinak jsem mohl dostat i 82.... )

Jára Cimrman napsal:
Nechci ti brát iluze ale za tu cenu budeš asi poslední majitel, já jsem jsem před měsícem koupil švárovi VT 750 C4 najeto 5020 Km rok 2008 za 115000 Kč i s STK. Enjoy J.C.
Laughing Laughing


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 únor, 2012 14:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zverak napsal:
Je to dovoz v roku 2008. Ja ju mám od 2010 a najazdil som iba 2500 km. Čo bolo predtým viem iba od predchadzajuceho majitela a to garantovat neviem, ale teraz ma najazdené 20500 km. Neriešim takéto p.... Mňa zaujíma v akom je stave a ako je spolahliva, nie kolko ma najazdené, aky je to rocnik, alebo prečo je tam tak malo km? Ak chces vyrivat tak radsej ani nepis. Dik Miro



Bez komentáře.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr