Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2012 22:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hola, hola. Oživuji toto vlákno.

- Potřebuji vědět kdo pojede - poslat mi formuláře (viz víše). SHOC SG potřebuje vědět, na kolik lidiček se má připravit.
- Platit se bude zřejmě na místě.

. . . . chopper chopper chopper chopper chopper
chopper chopper chopper chopper chopper

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2012 12:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nedoporučuji jet přes Mnichov - tam se můžete zasekat na 2 hoďky, lepší je ta objíždka kolem Dachau Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 květen, 2012 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak my bohužel určo nejedeme Sad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 květen, 2012 05:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Razz Jerry jedu,ale můžu až v pátek. Mám již zajištěné volno. Podrobnosti domluvíme na sraze. song


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 15:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jedu. Volno jsem si zamluvil už od čtvrtka tak doufam, že se nic nepos....

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 21:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry jedu, prihlasku jsem ti poslal mailem.


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 květen, 2012 07:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak zatím mi dorazila přihláška jen od Jospy.

Normálně se každý účastník musí zaregistrovat na fóru SHOC SG a tam vyplní on line přihlašku. Abych Vám to ulehčil vytvořil jsem tuto přihlášku, s tím že Vás tam zaregistruji sám. SHOC SG už na mě tlačí a už nedává další informace, protože potřebují vědět kolik lidí dorazí.

Děkuji všem za pohotový a pružný přístup.

Uzávěrku na přihlášky vyhlašuji na konec měsíce, čt.30.5.2012.

Help mad Mad já ti dám! Brick wall bití Evil or Very Mad Crying or Very sad

_________________
Image



Naposledy upravil Jerry dne so 26 květen, 2012 09:08, celkově upraveno 1 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Čuňas



Věk: 74
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 26 květen, 2012 07:36  Předmět:  PARTY 2012 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry nemáš tam překlep v datumu ?


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 květen, 2012 09:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám - opraveno.
30.5.2012
Embarassed

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 květen, 2012 10:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Omlovám se, moje chyba, úplně mi to vypadlo z makovice. Anxious
Přihláška odeslána. Anxious

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vasek



Věk: 49
Založen: 30. 07. 2011
Příspěvky: 58
Bydliště: Rakovník


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 07:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pojede nekdo až v pátek odpoledne?možná se přidam .Vašek


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Makinka



Věk: 53
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 70



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přihláška odeslána :-)


Blíženci Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele MakinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2012 22:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Vašek: Libor600 chce jet v pátek, tak se domluvte.

Já ještě čekám, jestli se někdo ozve a podle toho bych upřesnil čtvrteční odjezd.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vasek



Věk: 49
Založen: 30. 07. 2011
Příspěvky: 58
Bydliště: Rakovník


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 14:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok.franta taky neco naznačoval že muže až po práci.určo mužu až se vrátim z rozvozu(dal jsem řidičum volno ,tak skáču mezi autama),šlo mi o to jak s prihláškou,vidim to že se domluvime asi až na Olešnici.
Tak jesli je nás makačů víc dejte vědět neni to tak daleko a po Německu to nedrncá a uprašuje.Vasek chopper


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vasek napsal:
...šlo mi o to jak s prihláškou,vidim to že se domluvime asi až na Olešnici.

Jak psalo prezidium výše..."Uzávěrka přihlášek je 30. 5. 2012"

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 17:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přihláška také odeslána. S možností až pátečního odjezdu. To zatím nevím, bude záležet na práci. Pokud pojedeme v pátek, rozhodně budu radši, když nás pojede víc. Domluvíme se operativně. Např.: sraz ve 20.00 ZDE Razz Razz Razz

2 Baron: Neříkej mi, že by se nedala udělat výjimka... Laughing Laughing Laughing

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2012 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
2 Baron: Neříkej mi, že by se nedala udělat výjimka... Laughing Laughing Laughing

Laughing na to jsem krátký Anxious já su jen maličký vesnický baron Embarassed Laughing

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vasek



Věk: 49
Založen: 30. 07. 2011
Příspěvky: 58
Bydliště: Rakovník


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2012 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak prihlášku jsem snad odeslal,ale určo odjezd pátek odpoledne tak snad nepoletim sám.počítám samozdřejmě že bude místo u Gorkače jinak spim pod plachtou jako za mlada. welcome


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2012 21:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrý Vašku, ale musim tě zklamat já nejedu bohužel.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vasek



Věk: 49
Založen: 30. 07. 2011
Příspěvky: 58
Bydliště: Rakovník


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 květen, 2012 19:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je čára přes rozpočet,já už kontroloval servisi cestou.ha.ha.asi tedy budu muset prehrabat pudu a najít asi 30let stare ačko ,páč rodenné típí netáhnu!
PS:gorky co slovensko s pardubicema jsem ve spojení.


Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr