Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2012 18:26  Předmět:  PNEU s bílím bokem, jaký???? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Drazí přátelé, prosím Vás o radu. Mám 750 C4 a rád bych jí na sezonu pořídil nové pneu s bílými bočnicemi. Rozměry mám předek 120/90/17 a zadek 160/80/15. Volal jsem do hamletovygumy.cz a tam my bylo řečeno, že se dunlopy D404 v mých rozměrech nedělají (ověřeno i u jiného prodejce). Dunlopy jsem chtěl protože je dává výrobce, ale bohužel. Chci Vás poprosit, máte někdo pneu s bílými bočnicemi v mém rozměru ?? Jak se jmenují a kde koupit ?? Začínám bejt zoufalej... poraďte Help Help děkuju předem


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2012 19:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechci ti brát iluze ale na VT 750 pneu s bílýmy boky asi neseženeš, prostě se v tom rozměru nějak nevyrábí. Možná??? by se na zadek vešla 170-80-15, ta existuje je to guma na VT 1100 ale v roměru 17 na předek asi nepochodíš Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2012 20:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

leda dát na předek 120/80/17

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2012 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře, jakou pneumatiku máš v tomto rozměru Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2012 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi error měla to být Dunlop D555 ale zaboha jí nemohu najít v aktuálním katalogu

na zadek by šla užší
Dunlop 150/80/15 K555 taky ww

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 00:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V tomto rozměru se NIKDE NEVYRÁBÍ. Myslím, že máš ten samý stroj, co já. Takže např. Metzeler 170/80-15 se dozadu nejspíš nevejde, zvláště pokud chceš jezdit s batůžkem a tudíž naloženej. Guma je o centimetr širší a o 8mm vyšší a v blatníku je dost málo místa. Ale pokud to riskneš, rád se poučím. Jenže potom zase neseženeš adekvátní přední a už vůbec ne od stejného výrobce se stejným vzorem. A to už jsem tuplem neriskoval. Mám rád sebe i baťoh. Tuto informaci o pneu mi můžeš věřit, za čtyři roky hledání jsem prošel snad celej internet. Nechal jsem si to dokonce zjišťovat i u HD, jestli nějaký jejich rozměr by seděl. NESEDĚL.
Máme tedy tři možnosti:
1. Nejjednodušší, ale nic moc je i s mou zkušeností TADY
2. Drahá, ale možná(???) vyměnit ráfky např. 16 vzadu a třeba i vpředu.
3. Nejspíše nejméně možná je tlačit na výrobce, ať je začnou vyrábět.
Jo a pak je ještě 4. možnost. SMIŘ SE S TÍM... a dej si drink jako já...

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 00:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A z toho plyne jen jedno, PIN´dour bude zoufalej a to není dobrý Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 01:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě mě napadla tato možnost http://autum.cz/bile-ozdobne-lemy-na-pneumatiky.php Telefon zase tolik nestojí mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shocked Teda Járo ( Mílo ), kam ty na to chodíš... Shocked Good Good

Ale vážně, lemy jsem měl v ruce a jsou opravdu jen na veterány. Nejsou lepené, ale vsadí se při vyfouknuté pneu pod ráfek a nafouknoutím se přichytí. A doporučená maximální rychlost je 80km/hod. Aby prý neuletěly. Takže nic moc.
Ale ta vulkanizace vypadá zajímavě. Vyzkouším, pokud to někdo neudělá přede mnou a nebude mít špatnou zkušenost. Ale až za dva roky, páč letos jsem už pořídil nové. Kvůli Technický. Škoda. Sad

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 18:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jste mě moc nepotěšily Sad Sad měl jsem za to, že to nebude problém sehnat. Nechci laborovat s tím jestli tam mužu dát užší, širší, menší, větší atd. myslím,že zachování rozměrů u mě hraje prim, přeci jen někdo to u Hondy vymýšlel a ten za to byl placen a určitě nebil sám. Peníze na to abych tam dával jiný ráfky či jinak něco dělal s kolama nemám, takže budu hledat dál a uvidíme.... pokud by přeci jen někdo o něčem věděl, budu rád za jakoukoli informaci a děkuju všem.....


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2012 18:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Problém sehnat něco co není je problém a jestli tě to bude držet dál, příjemný hledání Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 duben, 2012 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

... a pokud najdeš, tak dej vědět. Založíme si na tom byznys...

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 28 duben, 2012 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera my přišla odpověď na dotaz ohledně té vukanizace a i lemů od tohoto www.autum.cz prodejce a odpověď je :


"Dobrý den, samotná vulkanizace je poměrně drahá záležitost, nabízím to ve spolupráci se zahraničním výrobcem, provádí se na jakékoliv nové pneumatiky dodatečně, dodací lhůty jsou 1 - 3 měsíce. Nabídnout mohu pneu Metzeler, přední za 7500,- Kč s bílým proužkem 2 nebo 4 cm a zadní za 10600,- Kč s bílým bokem 4 nebo 6 cm, ceny jsou za kus vč. DPH, oboustraně vulkanizováno.

Nejlevnější variantou je použití nasazovacích bílých ozdobných lemů, montáž je mezi ráfek a pneumatiku, lemy drží tím, že při napumpování pneumatiky vzduchem drží mezi ráfkem. Je tam ovšem rychlostní omezení, nedoporučuje se jezdit často delší trasy nad 120 km/h. Sada 4 kusů stojí 1550,- Kč a mám je skladem (17" jsou široké 2,5 cm a 15" jsou široké 5 cm). Na choppery a cruisery je prodávám vcelku často.

Hezký den"

Dnes je v poděbradech nějakej sraz italskejch aut a koukal jsem na jedno co to měl, myslím ty lemy a nic moc takže sem se rozhodl, že motorce spíš nadělím jinou přední lampu (mám kanadu bez parkovačky a prudily na STK) a dám si pivo na doporučení mártyho64 Embarassed drink
Teda pokud tady někdo není kdo už má s těma lemama skušenosti, ale i tak bych do nich asi nešel. Díky za pomoc ...


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 28 duben, 2012 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak že zázrak se nekoná, zase na druhou stranu nasazovací lemy za 1550 Kč to zase není tak hrozný a hlavně při výměně pneu je použiješ znovu a určitě nějaký rok vydrží Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2012 16:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jo, ale trochu mě děsí ta konstrukční rychlost. Takže jsem řekl, že se na to vyprdnu a když jí budu chtít něco nadělit tak už jen pár věcí, ona je hezká i tak jak je... Embarassed Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr