Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2012 22:43  Předmět:  Kde jezdila moje Honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jelikož moje Honda dříve jezdila v Las Vegas a shodou náhod jsem měl to štěstí se tam podívat, přikládám k nahlédnutí několik foto.

http://zdenek-53.rajce.idnes.cz/Las_Vegas_a_okoli/#


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2012 09:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Ti závidím, muselo to být super. Přeju Ti to!!! Good

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2012 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkný pokoukáníčko Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2012 19:10  Předmět:  Kde jezdila moje Honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi abych upřesnil my jsme tam jezdili mikrobusem bohužel ne na motorce. Půjčovny tam jsou, ale program celé skupiny a moje finanční možnosti mě to nedovolily.

Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2012 19:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A to mi neříkej že jsi v městě hříchu nic nevyhrál Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 květen, 2012 22:27  Předmět:  Kde jezdila moje Honda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo nevyhrál, ale taky neprohrál jako jeden kolega 1200 USD.
A taky neumím jak s oblibou říkáš "Amerikánsky", nicméně v každém hotelu je celé přízemí vyhrazeno stovkám hracích automatů a hrají ráno , v poledne i večer. Hrají o půlnoci ve dvě ráno a šest ráno taky, prostě šílený.

Dík za shlédnutí Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 květen, 2012 07:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem zvědavej - to Laso Vegaso bylo cílem výpravy, nebo jste okoukli i jiné kouty tohohle státu ? Mám na mysli USA, aby nedošlo k nedorozumění. Mě osobně by spíš zajímala jezera na USA/Kanada hranici, přírodička a tak, ale i tohle mohlo být z jistého pohledu zajímavé ...


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr