Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 20:32  Předmět:  Zámek na kotouč, nebo článkový ??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potřebuju poradit, přemýšlel jsem nad zámkem na motorku a nevím.... koukal sem kámošovy na zámek na kotouč

http://www.motorkari.cz/motobazar/doplnky/zamky/zamek-s-alarmem-akce--373907.html

ale když tam sem koukal jak to dával na kotouč tak sem zjistil, že já mám kotouč plnej. Tak nevim jde tam dát nebo nejde (sem si to měl vyskoušet sakra) Má s tím někdo skušenosti ?? Kdyby tam nešel tak sem ještě přemýšlel o tomhle zámku

http://www.gme.cz/cyklo-zamky-a-alarmy/zamek-s-alarmem-110db-bam1d03-p763-418/

s tím už bych problém neměl, ale nevím o nikom kdo to má tak nemužu posoudit. Díky za každý poznatek a názor....


Kotouč.jpg
 Komentář:
 Velikost:  68.79 kB
 Zobrazeno:  16625 krát

Kotouč.jpg



Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

podívej se TADY ten cyklozámek nic moc,lepší je řetěz ev.U zámek

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemáš ho plnej, máš přeci po obvodu spoustu otvorů.
Jen si musíš změřit jejich průměr, abys nekoupil zámek se silnějším čepem.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 01:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zámek na kotouč není podle mě nic moc, přijedou tři maníci, hodí ji do dodávky a motorka je fuč. Delší řetěz kterým můžeš motorku zamknout k něčemu pevnému už dokáže zkomplikovat krádež ale jak to tak bývá když si někdo něco vyhlídne je to problém. Zase na druhou stranu takový poklady nevlastníme Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 06:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přidám názor, skušenost. Osobně mám kotoučový s alarmem. Vím, ten alarm je legrační, ale pokud jsem poblíž mohu reagovat, odradí to i nenechavce, protože Šedinku nikdy nenechávám někde v odlehlých uličkách, ale pěkne na očích ... Je lehký, brašna ho spolkne. Řetěz oproti tomu zabere více místa a váží také podstatně víc. Pákovky ho ale kousnou. Navíc hledat k čemu to uvázat, aby to mělo cenu. Když půjdu loupit, nevezmu si kleště, ale pořádný nástroj, když už, tak už ... Pak už jen hodit na ten vozík. Je to snad o ten střih delší. 5 s ? Mám stejný brzdový kotouč, jako je na obrázku, průměr dírky je důležitý - psal to Jerry ... Prodávají se dražší, s alarmem/bez, odolné proti rozbití při použití tekutého dusíku ...... jen si vybrat. Závěrem snad jen tolik - každý systém je překonatelný, je to jen otázka času, který odpovídá přípravě a profesionalitě lumpa. Trouba, co se chce jen svézt si neporadí ani s jedním.


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 08:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tam kde to pokládám za relativně bezpečné a je to na kratší dobu, používám zámek na kotouč s alarmem, protže je to rychlé a pohodlné.

Při delším stání a tam kde si nejsem zas až tak jist, používám i řetěz, ale ne článkový, ale s kuličkami. Ten ovšem provlékám přes zadní kolo a pak nahoru přes sedlo. Přeci jen u takto provlečeného řetězu mám pocit, že jeho odstranění bez poničení mašiny je náročnější. Také dvě zabezpečení už dá více práce.

Je ovšem pravdou, že naložit mašinu na vlek, není zas takový problém. Ovšem, když se tak kradou auta, co potom třista kilo vážící prcek. Mám doma asi pět let i alarm. Nenamontovaný a v garáži. Ten ovšem má malý, ale trvalý odběr proudu a na čtrnáct dní odstavené mašině už to může být znát. Nejlevnější alarmy myslím stojí cca od 1500,-Kč.

Nic není dokonalé.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 08:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vícenásobná překážka = vícenásobná ochrana


i malá blbost může být rozhodující

v dnešní době kdy AKU rozbrušovačka zvládne řetěz za chvilku to chce opravdu kvalitu

onehdá jsem viděl v TV test a vyhrál nějaký U zámek co se prodává hlavně v Berlíně

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 09:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A včíl mudruj Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rajče



Věk: 53
Založen: 24. 10. 2011
Příspěvky: 21
Bydliště: Hvozdec

Motorka: VT 600 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 10:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud zámek na kotouč, tak rozhodně ten s tím alarmem. Není prý nic horšího, než zamknout kolo, zapomenout na zámek a rozjet se mad . Škody jsou pak velmi, velmi nepříjemné. Mám též zámek na kotouč a za pískání, kdy už jako že jedu, jsem byl opravdu vděčnej Good


Panna Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele RajčeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 12:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rajče napsal:
Pokud zámek na kotouč, tak rozhodně ten s tím alarmem. Není prý nic horšího, než zamknout kolo, zapomenout na zámek a rozjet se mad . Škody jsou pak velmi, velmi nepříjemné. Mám též zámek na kotouč a za pískání, kdy už jako že jedu, jsem byl opravdu vděčnej Good



taky znám a doporučuji dávat zámky na zadní kolo Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě šlo spíš o to, že když jedu někam na vejlet a neni možnost při obědě sednoust si tak, abych vyděl na motku, jí nějakým způsobem "zabezpečit". Já chápu, že když my někdo bude chtít ukrást motorku tak jí neochráním ani když u ní budu spát Sad Jasně přišlo my, že zámek na kotouč je dobrej (bez alarmu bych ho ani nebral) , ale příjde my, že i "řetěz" z článků je taky fajn. Každé má svoje plus i mínus. Váhu neřeším od toho mám brašny, spíš řeším (asi jako většina z nás) finance. Prostě co nejvíc muziky, za co nejmíń. DÍKY ZA NÁZORY čím víc toho vím tím sem chytřejší Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 16:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na takhle danou otázku, jednoznačně vestavěný alarm popřípadě kobru s alarmem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 18:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kobrou je myšleno co ?! je to označení pro něco nebo http://www.youtube.com/watch?v=5Hs_-JpZuoA


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 18:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám oboje. Zámek na kotouč s alarmem dávám, když někde zastavím a jdu od moto.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 20:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nevím jestli je to ten samej, ale je to dost podobný jako ten z těch motorkářu.... nad tím sem přemejšlel. Když sem na to tak koukal, tak ten "článkovitej" je jenom 70 cm dlouhej a to je docela krátký, takže asi obědnám ten na kotouč....


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 00:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám čipový klíč se standrtním zabezpečením Hondy H.I.I.S. takže jak ji někde nechám stát,zamknu řidítka a mám klid,odtlačit se zamčenými řidítky nejde a bez klíče nenastartuje,ještě že to honda začala montovat,jsem klidnější

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 07:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten klíč já tam mám taky ale zámku na řidítkách bych moc nevěřil.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 17:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já bohužel mám klíč bez hiisu, škoda. Zámku na řidítkách bych i celkem veřil a proto (pro mojí klidnější duši) obědnám i zámek na kotouč. Mám to odskoušený a pasuje my. Nevím jestli to odradí zloděje, ale nenechavce snad jo. A řvě to jak kráva... Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 květen, 2012 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vděl jsem video, jak chlapec s zamčenými řidítky škubl a vesele vytlačili motku do dodávky.
Sad

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr