Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 16:26  Předmět:  Honda vt 750 c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj,prosím o pomoc. Mám Hondu shadow vt 750 c2 rv98. Pořád se mě vybíjí baterka,jezdim tak 10-14 dní a pak už to nenatočim, Koupil jsem novou,nechal jsem si to změřit,baterka v pořádku i při vyšších otáčkách dávala to co měla a zase to mám vymlácený,jel jsem tak 20km a vůbec se mě nedobila....Nevite co s tim? Dobíjení je prý v pořádku,někdo říkal,že můžu mít na hovno baterku . Děkuju.


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro začátek, když přidáš plyn, rozsvítí se ti víc přední světlomet?

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 18:42  Předmět:  Honda vt 750 c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když bude svítit víc co to znamená?


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 19:03  Předmět:  Honda vt 750 c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dám baterku na nabíječku a pak to vyzkouším a dám vědět.


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koupil jsem novou, tím myslíš baterku, jestli jo tak by tam být problém neměl, hledal bych v konektoru k dobíjecímu relé, kontakty na baterce, zkontrolovat ukostření může to být někde zaoxydovaný. Baterka má nabitá tak 12,5 V , při natočený motorce a při dobíjení by jsi měl naměřit tak okolo 14 V. Jestli napětí nestoupá může to být výše uvedená zavada nebo vadné relé nebo alternátor. Měřit a hledat a jestli eletrice neholduješ nechat někde proměřit. mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 20:23  Předmět:  Honda vt 750 c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No moc tomu neholduji a nikoho šikovnýho neznám,ale děkuju moc za pomoc a rady. Zkusím dotlouct baterku a nechám ji změřit i při zatížení a pak budu pátrat Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Trochu šikovný autoelektrikář to musí zmáknout Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 květen, 2012 21:07  Předmět:  Honda vt 750 c2 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozhodím sítě a snad někoho seženu,ale kdyby někdo takovej byl tady blízko Žatce,Louny, Praha ..Smile)),klidně přijedu,zaplatim,poděkuju....A jinak děkuju všem za váš čas a rady.


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 květen, 2012 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jen se chci ještě zeptat,když nastartuju motorku,zapnu světlo a přidám otáčky,tak když se světlo rozvítí víc znamená to,že to dobíjí,nebo ne?...Díky za trpělivost a odpovědi ..


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 květen, 2012 17:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Píšeš to dobře, při přidání se víc rozsvítí čili dobíjí mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 31 květen, 2012 18:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak mě to zase měřili a zjistili,že mě to udajně berou světla,jak se zapnou i s blinkrama,tak to dobíjí,ale málo,bez světel v pohodě,...když je světlo zapnuty a přidám,tak se rozvítí víc,ale měřák ukazuje,jednou málo,pak se to malinko zvedne a zase to jde dolů ... Mad


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2012 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diagram kontroly dobijania

_________________
full tank, empty bladder, i'm good for 200 miles !

Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2012 14:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mal som ten isty problem. Ked mas podvesenu este pridavnu rampu na svetla tak sa to deje bezne a regler opd zatazou proste nedobija ( nezostava stava na to )

Treba zajst do hondy sa pobavit a opytat sa na novy regler. Tam ti povedia cenu niekde okolo 300 eur ( 7500 Czk ) a ty potom s usmevom vyvalis za to nejakych 50 az 60 euro a kupis si ho z netu. Tie su trocha silnejsie a s tym ti to uz vydrzi aj nabijat. Daj si to len poslat montaz zvladne aj dement.

Je to inac znama zavada na shadowkach tie original reglery su shit.


  
willy sk
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2012 23:00  Předmět:  caute Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vie mi tu niekto poradit?pred 2 rokmi som kupoval novy regler aj bateriu nejako mi to odislo na dovolenke.islo to v poho az teraz mi zacali preblikavat svetla vybijat bateriu.kupil som novu bateriu YTX12BS ale ked to zmeram stale to dobija na nejakych12.80V zo svetlami aj bez nich.skusil som tam vymenit 4 reglery stale to iste.moze to byt tym ze ta bateria je stale slaba???presiel som celu elektriku no nedari sa dojst na chybu.mam HONDU shadow 750 C2


  
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2012 10:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. Koupil jsem baterku 14tku přesně podle tabulek na Hondu vt 750c2. Chci se zeptat donesl jsem ji domů,dolil jsem ji,nechal asi 20 min odpočinout a dle rady prodejce,jsem ji dal ještě na imp.nabíječku nechat dobít na 100 procent,pak jsem ji chtěk zašpuntovat a teď se chci zeptat kolik má bejt ta baterka dolitá? než jsem ji nechal dobíjet byl elektr.těsně nad článkama,po dobití není vidět,ale články nejsou suchý. Maj bejt články pořád zalitý?


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2012 12:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nalej ji tak centimetr nad desky. Není ze strany náhodou značka min. a max mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
petrak.b



Věk: 56
Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 11
Bydliště: žatec


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2012 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ne není. V balíku jsem měl nádržky s elektr...strhnul jsem pásku,otočil nádržky do baterky a zatlačil a bombičky se vyprázdnili celý do baterky,ale pak po tom nabití jsem tam žádnou vodu nad článkama neviděl


Blíženci Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele petrak.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2012 02:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jedině dokoupit naředěnou kyselinu do baterky v drogerii a desky by měly být tak centimetr ponořené. Nezkoušet výšku hladiny kovovým Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 září, 2012 19:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosím o radu.
Pokud chci, aby mi motka stačila dobíjet i při nzapnutých přídavných světlech, jak jsem pochopil podle příspěvků výše, musím tedy koupit jiné dobíjecí relé.
Jelikož elektrika není zrovna můj nejsilnější obor, prosím o rady, díky!

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 září, 2012 19:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, nic kupovat nemusíš, regulátor by měl zvládnout výkon alternátoru jde pouze o to zda je alternátor a regulátor v pořádku mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr