Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dědoušek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2012 14:58  Předmět: Jo jasně ! poradíte ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny. Už nějakou dobu se porozhlížím po Shadow 1100 C. Teď se mi jedna naskytla. Je to r.v. 1995, na tachometru cca 42 000 km, dovezená z Belgie. Byl jsem u ní, prohlížel jsem si ji podrobně. Měl jsem ji i nastartovanou, ale neprojížděl jsem ji. Hodně se mi líbí, vzhledově je v TOP stavu. Cena je na ní 100.000. No, ale protože jsem si vědom toho, že moje zkušenosti jsou v tomto směru nevalné, chci se poradit, jestli do toho jít a na co si případně dát u VT 1100 C pozor, ať se nenapálím. Zatím sedlám VT 600 a na stará kolena bych chtěl zkusit (dokud se na to vyškrábu )Very Happy něco většího. Tak kamarádi. Co s tím ?


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2012 16:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

VT 1100 má hydraulické ventily, kardan a to jsou věci které nepotřebují údržbu, to znamená že na motoru není potřeba nic seřizovat a žádnej řetěz protože kardan motorku přežije. Nejlíp kdyby se podíval někdo kdo bydlí poblíž a nebo sem dát odkaz. Jestli není vidět na šroubech a maticích že se v ní někdo vrtal a chromy jsou v pořadku není se čeho bát Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2012 21:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ted sem také kupoval Hondu VT 1100 C. SC18, 4 kvalt US verzi r.v. 1990. Náhodou sem našel na netu už i předešlého majitele tak sem se ho na vše vyptal protože motorka je opravdu moc krásná. Ten mi potvrdil že v 50000 mílích byl proveden velký servis v Hondě za cca 50000kč takže sem se nebál a motorku sem koupil je to super mašina vypadá skvěle a jede uplně bezvadně. Nikde nic neteče nikde nic nechrastí prostě skvělá. Takže můj názor jestli se ti líbí a vipadá že je v cajku tak bych do toho šel, jen ta cena mi přijde kapánek přehnaná. Myslím že by se dala sehnat tak za 80táců.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

dědoušek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2012 21:58  Předmět:  poradíte ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No právě, ta cena vůči r.v. Ale v tom jsou započítány i náklady na STK a CZ TP. Je to rovněž US verze - 4 kvalt a na pohled opravdu krasavice s mnoha doplňky. Vím že se v této věci těžko radí, navíc když u motky člověk nestojí. Spíše mi šlo o radu, na co dát při koupi bacha. Roků mám hodně a zkušeností málo . mad No ale asi do toho půjdu. Touha po VT 1100 C je velká a ono jich zase v nabídkách až zas tak moc není. Hoši, zatím díky a třeba se ještě někdo tady ukáže s radou nebo zkušenostmi. Good


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2012 23:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady http://www.tipmoto.com/hledat.php?keywords=vt+1100&keywordsloc=nazev&razeni=cenaa&x=15&y=8 se můžeš podívat na ceny vzhledem k ročníku a kilometrům by slušná cena byla okolo 90000 Kč. Podumej a zkus to stlačit dolů Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dědoušek
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 05 červen, 2012 10:47  Předmět:  poradíte ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Járu Cimrmana.
Díky za uvedení odkazu. Jsou tam nabídky na pěkné motky. Ještě jeden dotaz. Máte někdo zkušenost s KHmoto ? Nebo i s jinými prodejci ojetin. Koho byste doporučili třeba i k případnému objednání dovozu motorky podle představy a požadavků zákazníka ? Razz Tak hezký zbytek dne všem. Smile


  
HondaMCH

jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 červen, 2012 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proč neskusíš soukromou inzerci oni v těch bazarech sou dost lupiči, je to teda můj názor. Já bych rači skusil soukromou neřli bazar.
Soukromá inzerce


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 červen, 2012 15:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám zkušenost s MOTOCENTRUM TASS v Rabštejnské lhotě, kupoval jsem tam už dvě motorky a spokojenost, vždy jsem se dohodl na ceně a vozí pěkný motorky. KH moto vozí snad hlavně z Holandska a motorky vypadají pěkně. Ale určitě je potřeba to vidět Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 05 červen, 2012 16:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro informaci o moto Tass kupovali jsme tam taky pár motorek a spokojenost ale taky jsme tam koupili vn 1500 a když ji kámoš doma začal rozebírat tak našel servisku a zjistil že je z ní odmotáno 35000km.


  
Lexani

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 červen, 2012 18:06  Předmět:  Motocentrum TASS Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Mohu doporučit Motocetrum TASS je tam vynikající jednání, velikej výběr. Zajistí české TP i STK - pomůže i poradí. TASS
Jinak klidně tam zajedu a po něčem se podíváme. Mám to cca 45km to nic není. Aspoň se moje motorka podívá tam kde jsem ji koupil.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 červen, 2012 18:30  Předmět:  Re: poradíte ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dědoušek napsal:
Pro Járu Cimrmana.
Díky za uvedení odkazu. Jsou tam nabídky na pěkné motky. Ještě jeden dotaz. Máte někdo zkušenost s KHmoto ? Nebo i s jinými prodejci ojetin. Koho byste doporučili třeba i k případnému objednání dovozu motorky podle představy a požadavků zákazníka ? Razz Tak hezký zbytek dne všem. Smile


Ahoj Dědoušku
Tak já mužu jen vřele doporučit KHMOTO. Moje motka a mých dvou kamarádu jsou od nich a naprosto bez problémů. Jsou tam ochotný a dokonce se dalo jednat o ceně (sleva u mé motky byla dost výrazmá !!! ). Sice mám v kupní smlouvě, že motka je padlá a motor netěsní a bla bla bla, ale za ušetřený peníze sem mohl nakoupit oblečení pro dva! Takže určitě doporučuju !!! Dobrý Dobrý Dobrý


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
fananek



Věk: 64
Založen: 18. 05. 2011
Příspěvky: 80
Bydliště: Poděbrady

Motorka: VT 750C2 Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 červen, 2012 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele a na co máš oblečení pro dva, když motocykl je padlej ?
Razz


Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele fananekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 06 červen, 2012 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

KH Moto není špatná volba,mám dojem,že tu svojí tam kupoval i Čolek,je to tak,Barone?

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 červen, 2012 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jojo..je to tak. Lidi jsou v KHmoto ochotný. Jednání v poho. Velikej výběr.
Já tu svou kupoval u Motocentrum TASS.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
dědoušek
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 08 červen, 2012 17:47  Předmět:  poradíte ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak díky. Zítra (podle počasí) se někam rozjedu. Potom tady písnu. Enjoy A třeba se i zaregistruju. Teď jsem bez motky, tak až .......? nice


  
Lexani

dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 16:12  Předmět: Jo jasně ! poradíte ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak kamarádi. Ještě jednou všem děkuji za rady a tipy na Shadow 1100 C, kterou jsem před časem sháněl a ......sehnal. song No a s novou motkou jsem získal i nové přátele a toho si cením hodně. Např. Tysa, se kterým jsem v telefonním i mailovém kontaktu a hodně se těším na příležitost, kdy se s ním setkám osobně. Slíbil jsem, že zde dám nějaké foto nové šedivky, tak pokud se mi to podaří, tak tady to je. Ještě jednou díky všem s přáním hodně šťastných km. nice
Tak se mi zase nedaří vložit foto. Nevím... Mad Ale jsou ke zhlédnutí na mém profilu na motorkáři.cz - nick: dědoušek. Tak ahojky.

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady to máš... krasavice s velkou výbavou


368931.jpg
 Komentář:
Dědouškova velká Shadowka
 Velikost:  263.37 kB
 Zobrazeno:  13911 krát

368931.jpg



Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 21:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dědouškova velká Shadowka


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dědouškova velká Shadowka


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 21:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dědouškova velká Shadowka


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr