Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Luk
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 16:24  Předmět:  Odškrcení VT 1100 (SC18) Evropský model Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám VT 1100 (SC18) Evropský model, 5ti kvalt. Někde jsem slyšel, že tyto modely pro Evropu byli nějak seškrcený. Ví měkdo, jak poznám jestli mám seškrcený motor? Help

Díky

Luk


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Luku tobě ten výkon motoru tanec banána nestačí?


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Luk
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

..ale ano stačí, jenom bych chtěl vědět, jestli mám, nebo nemám seškrcenej motor. Cool


  
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 22:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nejsem si jistej, ale mám dojem že tyhle první dva modely se neškrtily ...... snižovanej výkon byl pouze u verze pro pro Californii ...


  
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 duben, 2007 08:36  Předmět:  Odškrcení VT Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, výkon motorky by si měl mít udán ve vel. TP , nebo ti ho podle vinu rámu (čísla motoru) řeknou v autor. servize HONDY, třeba MCH, nebo na Jarově. Ale ze skušenosti vim že nejpřesnější je údaj z motorové brzdy !! Stojí to 400-500 a máš jasno.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 duben, 2007 10:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jonny Deere v TP jsou napsaný údaje tak jak potřebuješ ty a né skutečnost, výkon motoru já mám na VT 700 C 48 KW a v TP mám 20 KW a tak je to dost často vztekle se válet Lemmy dělal soupis typů VT podle čísla rámu by to bylo asi nejvěrohodnotnější údaj


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 06 duben, 2007 11:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je fakt ...... ale podle čísla poznaj kolik by to mělo mít z fabriky, skutečnost na zadním kole ovšem bejvá trochu jiná. ale sc18/23 se pro evropu ještě neškrtili ..... škrcená byla californie.


  
sifalda
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 07 duben, 2007 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau,ta moje je určená pro kalifornii a v TP mam 49kw.ty ůdaje jsou opsaný z origoš techničáku takže by měla být otevřená,nebo to mu namam věřit?na kolik kw to stahovaly a je to omezený v karbci?že bych se do nich podival dokud to mam rozebraný.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 07 duben, 2007 23:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

buď jí máš otevřenou, nebo nemáš kalifornii ..... kalifornii mam já a má 44KW .... možná máš čistou USA


  
Lexani

sifalda
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 duben, 2007 00:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vin mam 1HFSC1818LA500026


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 duben, 2007 00:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no jasně a v techničáku máš .... individuální dovoz USA že ???? 1818 je USA a 1810 je kalifornie


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 duben, 2007 07:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja uz nekde psal, ze v technicaku mam vykon 34kw, coz se mi zda na 1100 malo. Jenom netusim, jak zjistit, jestli neni taky priskrcena. Asi nekdy zkusim zajit na tu motorovou brzdu. Ale stejne, pokud je skrcena, tak na brzde zmeri to, co mam v technicaku Smile Jak ale zjistim, jaky vykon mam mit doopravdy?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 duben, 2007 16:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

34 kw je zhruba asi 50-52 kobyl -to odpovídá

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Luk
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 duben, 2007 15:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ví tedy někdo, kde se tyto motorky škrtily? V karburátoru?


  
medabeda
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 duben, 2007 21:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co jsem se tak dozvěděl,mělo by to být u průměru sání ke karbci(vložky) a trysek.Jakmile vyndáš,tak otevřeno Laughing


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 08:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tak , Good nevím jak je to přímo u C2 ale VT700 to tak má Enjoy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr