Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2012 21:26  Předmět:  VT 1100 SC 32 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám svojí krásnou Hondu VT 1100-SC 32 v Dubnu byla na technický, je v podstatatě v originál stavu má navíc nosič, opěrku, pancéřové hadičky v předu i v zadu, nové brzdové destičky, hodinky na nádobce brzdové kapaliny a delší představce a nový hefty s ručním tempomatem. Je po výměně oleje včetně filtru, vzduchový filtr KN a nový olej v diferencialu. Motorka nikdy nespadla a co ji mám nejela v dešti. Do motoru nebylo zasahováno a vše je původní. Koupil jsem ji s najetými 7500 Km a byly tam podle výrobních čísel originál pneumatiky. Ty jsem měnil na 17000 Km a jsou tam dodnes. Motorka má najeto poctivých 25600 Km. Všechny originální původní díly, brzdový hadičky , představce, víčko brzdove kapaliny destičky atd. dám k motorce. Navíc na motorce jsou v součastnosti namontované originál výfuky ale upravené, je to docela palba ale mám ještě jedny kompletní výfuky včetně svodových kolen a ty jsou v originál stavu tak jak je pan Honda vyrobil. Pochopitelně je dám k motorce. Chtěl bych za ni 100 000 Kč


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2012 21:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zapoměl jem fotky http://miloslavpohl.rajce.net/Honda_VT_1100_C2 Dotazy na tel 602318180 J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2012 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Za tuhle cenu v podstatě nová motorka a výfuky k tomu. To se jen tak nevidí.

Copak Mílo, končíš, nebo máš vyhlédlého něco jiného?

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2012 22:31  Předmět:  VT110 SC 32 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sice jsem měl možnost vidět tu motorku jenom jednou, ale je jasný že Míla je zastáncem" čisté "motorky a potencionální kupec může přijít bez smlouvání k velice krásnému kousku z dobrých rukou. Předpokládám, že se tu dlouho neohřeje. Škoda už mám doma sedumpade a letošní finance jaksi zamrzly.
Tak ať se zadaří Zdenek ( snad už zdravý, když jsem promarodil váš sraz)


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2012 22:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nekončím ale změna je život, ještě nejsem rozhodnutej ale trochu jsem se zakoukal do značky Brambory Mrkev Wokurky. Uvidím. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2012 08:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak je to možné ?

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2012 19:57  Předmět:  Re: VT 110 SC 32 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Jára Cimrman napsal:
Prodám svojí krásnou Hondu VT 1100-SC 32 v Dubnu byla na technický, je v podstatatě v originál stavu má navíc nosič, opěrku, pancéřové hadičky v předu i v zadu, nové brzdové destičky, hodinky na nádobce brzdové kapaliny a delší představce a nový hefty s ručním tempomatem. Je po výměně oleje včetně filtru, vzduchový filtr KN a nový olej v diferencialu. Motorka nikdy nespadla a co ji mám nejela v dešti. Do motoru nebylo zasahováno a vše je původní. Koupil jsem ji s najetými 7500 Km a byly tam podle výrobních čísel originál pneumatiky. Ty jsem měnil na 17000 Km a jsou tam dodnes. Motorka má najeto poctivých 25600 Km. Všechny originální původní díly, brzdový hadičky , představce, víčko brzdove kapaliny destičky atd. dám k motorce. Navíc na motorce jsou v součastnosti namontované originál výfuky ale upravené, je to docela palba ale mám ještě jedny kompletní výfuky včetně svodových kolen a ty jsou v originál stavu tak jak je pan Honda vyrobil. Pochopitelně je dám k motorce. Chtěl bych za ni 100 000 Kč


Ahoj Mirku,
zamlouvám si ji - tedy jestli bys neměl ni proti tomu, že kdybychom si plácnuli, tak že by se holka přestěhovala až na Jižní Moravu Smile  


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2012 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já v tom nevidím nejmenší problém, zítra si můžeme zavolat a popřípadě vše dohodnout Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2012 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Jára Cimrman napsal:
Já v tom nevidím nejmenší problém, zítra si můžeme zavolat a popřípadě vše dohodnout Embarassed J.C.


OK, a jestli seš svým pánem a můžeš kdykoliv mluvit (myslím telefonovat v práci apod.), zavolal bych Ti tedy zítra dopoledne.

V opačném případě (kdyby byl hovor žádoucí jen v době, kdy Ti to plně vyhovuje), zkontaktuj prosím naopak Ty mne - posílal jsem Ti před chvílí PM se svým telefonem a emailem.

P.S.
V mezidobí a samozřejmě pokud bys měl čas a chuť, mohl bys prosím Tě srovnat VT 750 s VT 1100?
Já mám totiž zkušenost (a dobrou) jenom s VT 750, tak kdybys chtěl ztratit pár slov a trošku mě navnadit...
Zkrátka Tvoje zkušenosti, postřehy z provozu atd., prostě CO-KO-LIV...

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2012 13:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Rezervaci jsem byl nakonec nucen zrušit z důvodu vážné překážky čistě na své straně, a Shadowku už tedy neblokuji.

Píšu to sem všechno tak podrobně proto, aby třeba někdo nezískal nepravdivý dojem, že jsem odřekl, když jsem motorku uviděl na vlastní oči.

Ne, tak to opravdu není.

Včera v pátek jsem sice po předchozím jednání s Mílou alias Járou Cimrmanem posháněl potřebnou finanční hotovost na plánovanou koupi Shadowky VT 1100 C2, která se měla uskutečnit zítra v neděli, jenže syn, se kterým jsem předem jaksi samozřejmě počítal, že by se mnou jel v neděli za Mílou autem (aby odřídil auto zpátky domů a zároveň vzal s sebou příslušenství k motocyklu - hlavně ty druhé výfuky a další originální díly, které Míla k motorce dává), mi po včerejším večerním setkání sdělil, že mi s tímto bohužel nemůže vypomoci, a že i jeho časové vytížení v nejbližších týdnech nedává naději ani na příští nebo přespříští víkend.

Ale hlavně se proti mému přání pořídit si další velký stroj vzedmula v rodině včera večer a opakovaně i dnes ráno velká nevole - hodně i proto, že jsem se sám přede dvěma roky podobné Shadowky (trochu menší VT 750) dost neuváženě zbavil, a letos jsem garáž ještě více uvolnil pro ostatní členy rodiny odprodejem svého dalšího velkého motocyklu BMW.

Mohl bych si tu koupi této krásné VT 1100 Shadow sice prosadit silou, ale to není rozumné řešení, takže jsem to duševně rozpolcen a s velkou lítostí všechno dnes dopoledne s Mílou probral a jsem rád, že tu situaci vzal s pochopením a že se nezlobí.

T A K Ž E   P O Z O R !!

Kdo uvažujete o nadčasovém trvanlivém stroji z dobrých rukou a s výborným poměrem cena/hodnota, rozhodně neponechejte bez povšimnutí tuto nabídku na krásnou a málo ježděnou Shadowku.

Míla alias Jára Cimrman je ve svém inzerátě ještě i dost skromný a nepostihnul tam ani všechno příslušenství (např. je tam i rolka a teploměr motorového oleje), ale hlavně ta Shadowka není z Ameriky, ale z Německa. A nemá proto problém s STK, kde se jinak v poslední době stále stupňují obstrukce s homologacemi světel a všeho dalšího. A i ten malý nájezd je reálný a doložitelný.

 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 červen, 2012 09:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

My co Mílu známe, víme o čm jeho motorka je. Je mimo všechny kategorie, jak jsem již napsal je to v podstatě nový a perfrktně udržovaný motocykl. O tom žádná.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 červen, 2012 10:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kamarádi, sousedé, přátelé a krajané - děkuji za poklony a zatím jsem nikde motorku neinzeroval, pouze tady a kdyby zůstala v této bezva partě tak bych byl docela rád. Zdraví Vás Jára Cimrman


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

mirek novák



Věk: 72
Založen: 24. 06. 2009
Příspěvky: 25
Bydliště: Újezd pod Troskami

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 červen, 2012 12:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem si zadělal na problém. Já bych ji z fleku bral, ale to bych musel nejdříve prodat svého Šedáka 750. A to by asi chvili trvalo. Inu, buď se podaří nebo nic. Rozhodně žádnou rezervaci dělat nemůžu.


Štír Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele mirek novákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 26 červen, 2012 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mirku tak přemejšlej, dneska jsem dovezl BMW, počkám do konce týdne a po neděli ji dám do frcu Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 27 červen, 2012 12:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JC, aku masinu si kupil ?
pochval sa s foto, alebo PM.
vdaka

_________________
full tank, empty bladder, i'm good for 200 miles !

Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 červen, 2012 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se jedná o BMW R 1100 R a pocit z prvních 300Km je že se jedná o dálniční žrout kilometrů ale i na okreskách se chová dobře. Posez je příjemnej, prostě cesťák. ČAS UKÁŽE. Pro POPINJAY nějaká ta fotka http://miloslavpohl.rajce.net/BMW_R_1100_R Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 28 červen, 2012 23:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mmmm, kraska.
mne sa paci BMW R 1100 RT.
aach, jedneho krasneho dna....

_________________
full tank, empty bladder, i'm good for 200 miles !

Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pekné súdruh, pekné, akosi nahaté Very Happy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2012 17:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkné, moc pěkné. Užij si ji.
Dobrý

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červenec, 2012 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozhodl jsem se snížit cenu 96000 Kč. Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr