Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 červenec, 2012 15:02  Předmět:  Tisíc Kokořínských zatáček 2012. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tisíc Kokořínských zatáček.

11.8.2012
se koná jako každý rok (již po čtvrté)
vyjížďka Kokořínskem se zastávkou v Ráji.


sraz je 11.8.2012 v 10:00 na čerpací stanici RoBIN OIL Stará Boleslav -ZDE -.
Délka trasy: cca 110km (bez možnosti tankování).
Předpokládaná trasa:
St.Boleslav, Benátky n/J, Krnsko, Sudoměř u Ml.Bol., Bezdědice Mšeno, Ráj,
Mělnické Vtelno, Mečeříž, Čtyři kameny R10 .
Zastávky v Sudoměři v muzeu drezín a v restauraci v Ráji.

Image

Image

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 červenec, 2012 18:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak my snad s Ivi jedem.... budu se snažit udělat si čas. Snad nám to vyjde... kéž by


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 červenec, 2012 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doufám že mě to výjde a připojím se Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 24 červenec, 2012 15:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chopper

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 červenec, 2012 13:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dostali jsme pozvání od Pikuse na první ročník motosrázku, který sám pořádá. Možná bychom to mohli volně napojit na projížďku.


MOTO_2A m.jpg
 Komentář:
 Velikost:  130.98 kB
 Zobrazeno:  15616 krát

MOTO_2A m.jpg


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 červenec, 2012 23:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdopak to ve Dvorech soukromničí, já tam chodil do školy neboť jako junák jsem bydlel vedle ve Velelibech Shocked Shocked Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2012 17:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nechci ovlivňovat ale místo V Ráji bych doporučil http://www.firmy.cz/detail/305148-penzion-u-baby-subrovy-kokorinsky-dul.html?source=fhint
V Ráji jsem byl letos několikrát a nějak mne ta jejich kuchyně vypadla z oka.


P050812_16.08.jpg
 Komentář:
 Velikost:  75.12 kB
 Zobrazeno:  15478 krát

P050812_16.08.jpg


_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mirek novák



Věk: 72
Založen: 24. 06. 2009
Příspěvky: 25
Bydliště: Újezd pod Troskami

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 10:50  Předmět:  Kokořínské zatáčky. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rád se přidám, doufám, že mi to letos neuteče. mad


Štír Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele mirek novákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 11:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím....zatím nevím zda pojedu jestli nebudou jiné povinnosti..ale rád bych i se spojením s tou muzikou...ALE poučte mne...někde jsme tu psal, že jsem si snad "odrovnal" tlumiče na 30 km useku a bylo to právě Kokořínskou kam mne navedla navigace když jsem jel z Pekelných dolů....jaký jsou tam cesty? na ty samé co jsem jel mne už nikdo nedostane...nebo bych "dostal" za uši od ženy i Mařenky :-))))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 13:13  Předmět:  Tisíc Kokořinských zatáček 2012 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To mirek novák: Mirku pokud pojedu zavolal bych Ti v pátek večer, že bychom se setkali v Jičíně a jeli spolu.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Již se na Vás těším, pokud nebude chcát. Very Happy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdo by jel ráno přes Mělník, tak by jsme se tam mohli srazit kolem 9h.
Po obídku se uřčo odpojíme, páč frčíme na chajdu song

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Letos je to poprvé co jsem to neprojížděl, ale vše nechám prověřit. Pošlu posly.

To Shiny: kde přesně si to jel, dáš to dohromady?

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 18:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry: nejsem si stopro ale když koukám na mapu taky by to mělo být...z Dubé na Tubož po asi deseti KM odbočka na..Střezivojice- Dobřeň-Šemanovice- Březinka-Truskavna- Kokořín...pak..Bosině-Vysoká-Střednice tenhle usek byl trošku lepší ale ten první do Kokořína od té odbočky..hrůza.Ale pak jsme odbočil podle cedulí na Strážnice-Liběchov,,,a zase hrůza...Není to ze zárukou moje navigace si nepamatuje trasy..no já koneckonců taky ne :-)))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 19:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Budu na Vás čekat Benátkách n. Jizerou Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Shiny:
Z Dubé na Tubož mě to celkem překvapuje, ta bývala dobrá. Ty ostatní se ani nedivím.
Kdysi jsem hledal cestu od silnice č.9 (Liběchov-Dubá) směrem na Kokořínsko, nebo Mšeno a vzdal jsem to. Byly to cesty na enduro, jak já nadával.
Co se týče Kokořínska jako takového jedině žluté silnice. To znamená č.259, 273.

Neboj, tebou popsanými cestami rozhodně nepojedem.
Very Happy

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 20:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to bohužel nevzdal :-))))) Žena řekla, že už ji na Kokořínsko nikdo nikdy nedostane ale já ji snad udolám do soboty .-))) Je mě jasný že jsme si naběhl na nějakých okreskách že tam musejí být lepší cesty :-)


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mirek novák



Věk: 72
Založen: 24. 06. 2009
Příspěvky: 25
Bydliště: Újezd pod Troskami

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2012 14:55  Předmět:  To Zdenek: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, ale raději když se sejdeme kolem Sobotky.
Ahoj.


Štír Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele mirek novákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2012 17:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radostná zpráva: most přes Labe mezi Brandýsem n/L a St.Boleslaví asi po třech a půl letech opět otevřen!

V Benátkách se letos stavět nebude. Kdo se bude chtít přidat cestou, může v Krnsku pod viaduktem směrem na Strenice - ZDE - .
Nevím, v kolik tam přesně kolona dorazí, ale buďte tam nejpzději v 10:40 a chvilku případně počkáte.
Myslím, že je to vhodné místo mezi St.Boleslaví, Nymburkem a Sobotkou.

Pokud někomu kolona ujede, může ji dohnat v Sudoměři u Ml.Boleslavi na nádraží - ZDE - .

Image

Jinak restaurace je na radu Tety Sally změněna na U báby Šubrový.
Bylo by dobré dát vědět, kdo pojede a co si dá k jídlu, aby jsme mohli zarezervovat místa a dát vědět obsluze.
Víte sami dobře jak to je, když se nás najednou přižene banda do restaurace, je relativně pěkné počasí a Kokořínsko je plné lufťáků.
Je to kvůli oboum stranám a budou na nás alespoň lépe připraveni.

Polední jídelní lístek na sobotu je:
Polévka:
Kuřecí vývar s nudlemi 38kč
Boršč 42kč
Hotová jídla:
Nadívaný vepřový bůček, špenát, brambor 110kč
Kuřecí stehno na pivu, rýže 95kč
Bitky po kozácku, bramborová kaše 95kč
Líčka na irský způsob, bramborová kaše 140Kč
Králík na smetaně, houskový knedlík 140kč
Rajská hovězí pečeně, knedlík 110 Kč
Minutky:
Hovězí steak s houbovým přelivem, hranolky 250Kč
Kuřecí nudličky, rýže 170Kč
Krkovička na grilu, barevné fazolové lusky, hranolky 170Kč
Pstruh pečený na másle brambor 160Kč

Předběžný časový plán je:
09:15 odjezd z Benátek
10:00 odjezd z Staré Boleslavi
10:40 Krnsko
11:00 příjezd do Sudoměře
12:00 odjezd ze Sudoměře
12:30 Restaurace U báby Šubrový
Po obídku se bude v klídku pokračovat ke Čtyřem kamenům.
Jinak stále platí pozvání na akci od Pikuse, kam je možné se přesunout od Čtyř kamenů.

To Shiny: Poslové podali hlášení a cesty jsou jako všude jinde. To znamená jak lepší, tak horší úseky, ale vyloženě tankodrom to není.

_________________
Image



Naposledy upravil Jerry dne čt 09 srpen, 2012 15:30, celkově upraveno 3 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2012 19:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já jedu s batůžkem Laughing

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr