Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
djbb



Věk: 37
Založen: 20. 06. 2012
Příspěvky: 15
Bydliště: Slovensko

Motorka: VT600C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2012 09:42  Předmět:  PLEXI 2 :-) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kedze sam hladam nejake plexi, neviete mi poradit ci to bude pasovat?? predajca pise ze isto, ze to je univerzal, ale :-) kto chce predat, slubi hocico :-) skuste to mrknut borci a podelit sa so mnou o svoj dojem..

dik

http://motocykle.bazos.sk/inzerat/16967229/Plexi-stit-pro-moto-chopper-Virago-Drag-Star-Intruder-Sha.php

Image


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele djbbZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2012 12:31  Předmět:  plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BUDE tI TAM PASOVAT MÁM TO SAMÉ.


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
djbb



Věk: 37
Založen: 20. 06. 2012
Příspěvky: 15
Bydliště: Slovensko

Motorka: VT600C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2012 13:28  Předmět:  Re: plexi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čuňas napsal:
BUDE tI TAM PASOVAT MÁM TO SAMÉ.


dik.. medzicasom sa mi ozvala aj Lucy s origo plexi, tak si necham prejst hlavou :-)


Vodnář Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele djbbZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2012 19:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá to, že i já mám to samí a sedí parádně...


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr