Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 10:15  Předmět:  Dražba - Honda VTX 1800 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nazdar kuci,

bohužel jsem od 4.2. mimo ČR a nemůžu se zůčastnit, tak Vám to zveřejňuji.
Draží se Honda VTX 1800 SC46 a vyvolávačka je 40tis. (odhaduji že by se mohla zastavit okolo 90-100 tis)

bližší info:

http://www.portaldrazeb.cz/156EX600/12-43/drazba-motocykl-honda-vtx-1800-privesny-vozik-agados-nakladni-automobil-ford-ranger?backsearch=1

pokud se někdo zůčastní, tak ať vyhraje

PEPE


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mám brouka v hlavě Help
Spíš jde o to v jakým je technickým stavu. Think

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 19:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V dražební vyhlášce se píše:
Motocykl Honda VTX 1800 SC46
VIN: 1HFSC49093A100080, rok výroby 2003
RZ: 7S1476
Barva červená/metal, najeto cca 35.000 Km
Kožené brašny, power commander, laděné výfuky Vance&Hince, sání Kyriakin, přední maska styl HD Glide, nová baterie, padací rám
Poškození vozidla: popraskané přední plexi

Vyvolávací cena: 40 000,- Kč

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Údaje jsou podle TP v pořádku.
Přesné označení motoru je SC46E
Našel jsem si celou historii stroje včetně všech kontrol a brouk v mý hlavě se zakousl ještě hloubš Drool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak Barone, jsi na tahu a jsem zvědavej jestli se ti to povede Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 22:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli do toho půjdeš, držím palce.
Dobrý

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 23:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uvidíme....
Zatím zvažuju všechny okolnosti a taky mám určitej finanční strop. Musel bych sehnat ještě celkem slušnou částku, aby bylo čím mávat. Šedivák ještě stále není prodán.
Ale přiznávám, že je to lákavá nabídka a po prodeji 11-tky tuhle nechat přelakovat tak by to byl krásný stroj. Ten mat mi na ní prostě nesedí. Ale fotky můžou klamat.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 23:10  Předmět:  Super cena Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych do toho šel.
Je otázka průběh dražby, ale na motorky moc lidí nejezdí.
Jsem tam převážně já.
Ale na druhou stranu se stává, že se dražená věc vydraží za vyvolávací cenu, nebo ti někdo nabídne odstupné z dražby.
Před týdnem na dražbě v Brně šla Yamaha R1 za 40tis. Bohužel systém shody a následné lovení míčků je na H....O. Odvezl si jí soupeř.

Hlavně má dobrou výbavu, na prasklé plégo se vyprdni.

tak držím palce


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 leden, 2013 23:17  Předmět:  DD Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ještě jsem se díval, že na dražbě budou jenom 3 věci.

To je velká šance, že tam bude jen pár lidí.

O vozík a ještě s prohnutou nápravou a Forda pickupa, no na takovou dražbu bych nešel.

No nevím, šance na dobrý kup strécu Barone. chopper

Škoda, že jsem mimo ČR


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2013 09:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sakra těch brouků v hlavě bude asi víc Barone....... song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2013 09:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Kluci, můžu se zeptat znalých (asi nejspíš PE PE), jak to konkrétně probíhá?


Ještě úvodem, aby náhodou nedošlo k nedorozumění - nehodlám nikomu konkurovat v dražbě, ale zajímá mě to jak ot chodí z praktického hlediska.


Mají všichni zájemci možnost si před dražbou motocykl a jeho technický stav důkladně prověřit, v ideálním případě po složení zálohy (pojistka proti havárii) i projet apod.?

Prostě podobně jako když kupujete motorku z druhé ruky od slušného motorkáře...

Anebo je to u těchto dražeb tak, že motorku (auto atd.) jenom vidíte, že existuje, a kupujete vlastně zajíce v pytli?
A po zaplacení je to vaše, i když se třeba ukáže, že to byl nastrojený šrot třeba s motorem před smrtí?


Myslím svůj dotaz vážně a hodně mě to zajímá.

Díky.
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2013 10:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Baron : ......Ten mat mi na ní prostě nesedí. Ale fotky můžou klamat.
===========
Barone, mat v černé je nádherný. Jsem si vědom toho, že je to věc názoru, ale přece Smile Neváhej, přeji štěstí a pevné nervy. Very Happy

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2013 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, každá dražba je specifická. To je skoro na román.

Ale určitě ti nikdo nedá možnost jízdy. Ta poslední R1 nebyla dokonce ani nastartovaná. Většinou je od exekutora nějaké hodnocení předmětu. Já si to aspoň důkladně projdu a pro sebe si to ohodnotím, kolik jsem ochoten pustit.
Motorky jsou většinou OK, až na malé drobnosti.

Co se týče dražby.
U každé dražby je vydaná dražební vyhláška.
Ta stanovuje : termín dražby, čas prohlídky, čas začátku dražby, jistinu a minimální stanovenou cenu.
Někde je i stanovena cena minimálního příhozu.

Hned po příchodu je dobré se registrovat, aby byl dostatek času na prohlídku.

Systém dražení je u každého exekutora jiný. Buď se přehazujete o minimálně stanovený příhoz, nebo se ti může stát, že tě někdo dorovná.
Pokud se nedohodnete mezi sebou tak se losuje. No a jeden si to odveze.

Cena by mohla být hodně slušná. To si pak můžeš nachat nastříkat i chameleona.

Wink


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2013 12:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shocked Barone,přeju hodně stěstí při dražbě,kdyby jsi z nějakých důvodů do toho nešel,tak dej včas vědět.Sice to není červené,ale je to kus,který by měl zůstat v našich řadách Razz


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 26 leden, 2013 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
PE PO>

Díky, čili jestli to dobře chápu, pokud člověk překoná všechny případné dražební nástrahy a nakonec se mu to i podaří vydražit, tak většinou je to vítězství tak trochu loterie, co to vlastně skutečně koupil.
Ovšem zase na druhou stranu, to riziko je víceméně kompenzováno cenou nižší než běžnou. Holt něco za něco...
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 27 leden, 2013 20:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jdu do toho. Tak mi držte palce.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PE PE



Věk: 43
Založen: 25. 05. 2011
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebusice

Motorka: Černá Vdova
japan.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 únor, 2013 08:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, tak ti držím palce. chopper


Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele PE PEZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Filip1976
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 03 únor, 2013 16:32  Předmět:  Jdu do toho? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
Jdu do toho. Tak mi držte palce.


Zdravím Barone,
uvažuju o tom jít do toho taky Smile je to nádherný stroj.

Filip


  
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 únor, 2013 17:25  Předmět:  Re: Jdu do toho? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Filip1976 napsal:

Zdravím Barone,
uvažuju o tom jít do toho taky Smile je to nádherný stroj.
Filip

A jéjé...konkurence Laughing
Tak to abych si vzal víc peněz než jsem původně chtěl Think
...a to mi musí zbejt ještě na opravy a servis och

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 03 únor, 2013 17:53  Předmět:  Re: Jdu do toho? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
Filip1976 napsal:

Zdravím Barone,
uvažuju o tom jít do toho taky Smile je to nádherný stroj.
Filip

A jéjé...konkurence Laughing
Tak to abych si vzal víc peněz než jsem původně chtěl Think
...a to mi musí zbejt ještě na opravy a servis och



No co je, potrebuju do staje neco silnejsiho Smile))).
Nechci předjímat (spíš podle toho v jakým stavu je stroj), ale budu bojovat dost, je z čeho Smile
Filip


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr