Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 květen, 2007 17:38  Předmět: Beee ! Teče mi olej.... Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar všem,
jednou z večera jsem navštívil Mášu v garáži a čekalo mě nemilé překvapení... Louže oleje Sad

Dneska jsem vzal náředí a pustil jsem se do rozebírání, dalo mi to spoustu usilý, ale nakonec jsem sundal celý kryt magneta a mám podezření, že to teče někde z krytu pod řadící pákou... ta mírně hrká a projevuje vůli, což se mi moc nelíbí...

Co stim dál? Koupit nový těsnění na dekl a doufat, ze to nepoteče znovu?
Na to se mi moc sázet nechce... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 květen, 2007 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nedostala ránu na řadičku?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 květen, 2007 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je padla na obe strany... takze je to klidne mozny


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 květen, 2007 21:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zničeho nic louže to není samosebou... prověř odvětrávaní motoru, nedolejval jsi olej?
Kolik je tam - bylo oleje?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 07:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

olej jsem jeste ani nemenil... mam ji zhruba 2-3 mesice...
no stalo se to po tom, co sem ji vythnul na dalnici, takze dostala trosku zahul... vyteklo toho zhruba pul litru, potom co sem to rozdelal vytek asi tak vsechen zbytek... no aspon dostane novej...
jen nevim co stim ted, ta vule na radici pace se me dosti nelibi, jelikoz to pri jizde klepe...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 08:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to bude chtít asi řádně prošetřit...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 08:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi bych se zkusil domluvit s klukama z rabstejnsky lhoty aby se na to jukli(myslim,ze ji mas odtud),myslim ze s petrem by se dalo dohodnout.kdyz jsem tam kupoval kdysi jednu masinu,tak byl docela v pohode.


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no tak to asi az po vejplate.... Sad
jinak ten drzak na SPZetku ti asi budu muset vratit, jelikoz mi na nej nezbejvaj chechtaky.... Sad leda bys to chtel v naturaliich... respektive v naturalu Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 09:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je to na tobe,ja na to nespecham a pokud ho chces,tak v poho pockam az se zmatoris Very Happy


  
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr