Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 listopad, 2006 23:16  Předmět:  MOTOCYKL 2007
Od čt 08 březen, 2007 11:00 do čt 08 březen, 2007 18:59 (vloženo)
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Každoročně se koná výstava motocyklů a tak by jsme to mohly pojmout jako klubovou akci a dát si tam sraz ve čtvrtek 8.3.2007 v 11.oo

oficiální web výstavy




Naposledy upravil Petr dne po 05 březen, 2007 07:25, celkově upraveno 10 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 13:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu a neděli je strašně narváno! Já chodím první den hned po otevření Smile
Ale pokud pujde klub, jdu taky!!!!!! Enjoy Jasná věc!!!


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 14:22  Předmět:  termín Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

samosebou, že je lepší chodit ve všední den, ale jestli budou moct i ostatní ? I já bych raději ve všení den.

připomínky sem

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 16:23  Předmět:  vystava v Praze Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já byl 2x ročníky ve čtvrtek v 11 hod dopoledne a byla to bomba,byly katalogy,propagační předměty a lidi na sebe ještě nešlapali.No a jako klubová akce to asi nevyjde protože hned za dveřma se navzájem postrácíme v davu!Ale já jdu!!!


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bol som minulý rok v sobotu a bolo to strašné. tiež by som radšej vo všedný deň, ale prispôsobím sa. IDEM Razz

Wiki


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky bych uvítal návštěvu v týdnu , ale pokud možno přesný termín bych řešil měsíc předem..


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 19:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no mně je to celkem fuk ....... jen je třeba stanovit termín předem (kvůli práci) ...... a že se už u vchodu poztrácíme je celkem jasné.......taky je jasné že první cesta vede do Hondy ale pak bude každého zajímat něco jiného ...... proto bych do programu zařadil i osobní volno na vlastní prohlídku ...... a sejít se můžeme před návštěvou ....... a pak po výstavě zajít třeba někam na žvanec ........... Enjoy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 21:49  Předmět:  změna termínu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak že, změna termínu na čtvrtek 8. března 2007 v 11.00

náměty a připomínky...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 22:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

souhlas, píšu do kalendáře


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 11 listopad, 2006 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

souhlas Very Happy


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 00:54  Předmět:  Motocykl 2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já budu v zaměstnání soráč.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 12:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Lazil: Tak, si vem den dovolený .... já to tak řešim každej rok ...... mad


  
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 13:19  Předmět:  Motocykl 2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lemmy probral jsem ta se svým já a mím druhým já a vyhrává to čtvrtek jasně vyhrál to čtrtek Razz


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 15:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus, hele lidi nešlo by to posunout a 16.00h, protože jinak bych si musel vzít 100% volno a takhle bych nemusel a dotaz jak tam pojedete.


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 18:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych nechal termín ,jak byl stanoven - 11,00 hod. , opozdilci by se přidali v hospodě , ve které budeme sedět..


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 18:24  Předmět:  čas Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO 11.00 je tak akorát Exclamation
sejít se, pokecat 1/2h, výstava 2-4h, opětný sraz /odhad 15-16.00/ přesun do hospody a jednotlivci poté odchází jak je tlačí čas ... může být?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Will
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 22:38  Předmět:  moto 07 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, tak máte pravdu, že ve všední den je to nejlepší. Teď Vám rozhodně neřeknu, co bude za 4 měsíce. V práci se mi to docela ... a může být, že budu někde jinde. Proto nic neslibuju, ale akce v hospodě bude OK. Ta bude po práci a to je důležitý. Výstavu v nejhorším případě stihnu později. Enjoy


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to beru Laughing ....... když do toho nevleze něco nepředvítatelnýho tak tam budu .... a když dovolí počasí tak parkuju u kašny před vchodem song


  
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 listopad, 2006 23:31  Předmět:  moto 07 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasná zpráva ,já tam vždy chodil v pátek a bylo to také super- so+ ne bude hrozně narváno souhlasím se všed. dnem, jen nevím jestli čt. nebo pá, ale pokud se všichni domluvíte,tak samozřejmě si to nějak zařídím Very Happy Beech


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 13 listopad, 2006 18:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo v 11.00, uvidíme co se dá dělat Cool


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr