Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 19:39  Předmět:  Honda VT 750 - pneu s bílým lemem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Haló, prosím o radu. Už 14 dní se sháním po pneumatikách s bílým lemem, ale kde se všude ptám, řeknou mi, že na VT 750 prostě v tom rozměru tyhle pneu neseženu (teda zadní jo, ale problém je s přední 17-kou) Sad . Namáte někdo náhodou nějaký tip, kde se to dá sehnat?
Rozměry jsou : přední - 120/90-17 64 S
zadek - 170/80-15 M/C 77 S

Děkuju za každou radu, dík.


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 19:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Johny,nezkousel jsi se ptat u Hamleta


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 19:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já jsem si na VT1100 o ně řekl k vánocům. Objednané byly se značným předstihem, pak byly narozeniny, svátek a stejně jsem obouval pomalu až na prvního máje. Celou dobu je dodavatelé jen slibovali.

Nakonec vyšli vstříc u www.amtrade.cz ale s potížemi. Musel jsem vzít zavděk každou jinou značkou a zadní překupovali a tak cena šla nechtěně nahoru. Co naplat musel jsem brát i to.

Obecně každý dodavatel ti řekne, že Avon má problémy s linkou v UK a ostatní US výrobci v Evropě momentálně bílé lemy nemají skladem.

Zadní je na VT1100 stejná, předek pochopitelně existuje taky
Dle zkušeností budu kupovat v USA klikni

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

za zkousku nic nedas,tak co se zeptat tady Kdyz mrknes na spodni fotku,moto uzke bile,tak to urcite neni kolo veterana Very Happy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fuj Smile takovou náhražkou bych na mojí milou neobul

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

aaa Very Happy ,to jsem si nevsimnul,ze je to jenom nalepovaci lem mad


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ale zas je to rychly Very Happy


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no, koukám na ty nalepováky - třeba to není na první pohled vubec poznat :-)...nikdy jsem to nevidel. Dám si to jako variantu B Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to není lepící ale pouze drží za rantlem ráfku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukal jsem a Avon dělá pro tebe předek i zadek.

mj. na zadku mám Avon a jsem zatím nadmíru spokojen. Uvidím až se to sjede, zatím supr sedí

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pošli mi pls nějaký odkaz na AVON, kde je vypsaný jejich sortiment - já půjdu proškolit pány do pneuservisu, že to prý nejde sehnat - a to jsem jim říkal, že to možná bude AVON nabízet, ale prej nic takového nedělá....Díky Pétře Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 21:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I když, Fido, ta imitace taky nevypadá špatně, já radši tada ale gumu už se vším všudy Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Avon klikni
pdf katalogový list

gumy s "W" znamenají white tj bílé kordy
ale koukám že tam 120 nemůžu najít... jinde byly, ještě to okouknu
zadek od Avonu mám na motorce 170


prolezl jsem Dulop katalog a vypadá to že omezil WWW neboť K177 nemůžu najít

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne st 16 květen, 2007 22:16, celkově upraveno 3 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 22:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No já gumy objednal v HK v Hondě a byly za 3 dny.Přední i zadní po 4L.Byly někde z Ostravy.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 květen, 2007 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino, právě v Hondě v Hk mi řekli, že mám smůlu - co máte na 1100 vepředu? 750 má právě 17´ a to je asi ten problém :-(


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 06:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dunlop D404 140 80-17 WWW Front by jsi tam nedostal?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 07:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přední 120/90 R17 hell
http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatiky.php?druh=5&vyrob


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 07:50  Předmět:  zadek - 170/80-15 M/C 77 S Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zadek - 170/80-15 M/C 77 S hell

http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatiky.php?druh=5&vyrobce=1&sirka=170&profil=80&prumer=15


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi, já tam nemůžu najít ty bílý lemy :-(

Petře, nejsem si jistej, že na ráfek pro gumu 120/90 půjde 140/80 ???? Ale kdyby to šlo, bylo by to super! Ověřim si to někde.

Dík kluci!


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 20:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já nevím chlapi, já je tam taky měl, ale po tom co jsem je musel 4* za týden pucovat mazlákem ,tak jsem od nich totálně upustil, už jen pro to, že na Michelinách jsem najel o 10 tis. více než ne Dunlopech 555- no je fakt ,že jsem na nich občas střihl nějaký ten závod, ale přesto je to na uvážení

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr