Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 22:06  Předmět:  dotaz k rychlostem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj....nevite prosim vas kluci kolik se da jet na jednotlivy prevodovy stupne maximalne rychle??? kamarad ma shadow a boji se toho protoze neumi moc poslouchat motor..driv mel motorky s votackomerama


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 22:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

napiš co má za Shadow ono se toho dělalo víc Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ma taky VT 600


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 20:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslím, že to chce čas a ono se to podá a naučí se to

1. rozjedu se
2. jedu pomalu
3. univerzální rychlost alá město
4. outcity kvalt
5. pouze s větrem v zádech

chopper

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 21:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Trošku nerozumím tomu "neumí poslouchat motor", když píšeš, že už jezdil. VT 600 je fakt hodná a je to asi tak, že když to krásně bublá, je to správně, když to řve až padaj šroubky, tak řaď nebo uber..... mad

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 07:55  Předmět: Jo jasně ! jet na jednotlivy prevodovy stupne maximalne rychle Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj kolego já už jsem to tady psal že nad tím nějak nepřemýšlím a poslouchám a tak odhadem jedna a hned dva rozjezd, tři čtyři město a pětka nad 70km hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

von prave jezdi na 4 i 100-110 km/hod


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepisto, stačil jsi ten můj popis než se vypařil?????????????

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 31 květen, 2007 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nestacil....promin


  
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 14:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V poho, psal jsem před výpadkem a pak se několik komentářů, nejem mě, vymazalo.
Pokus č.2.
Normální solo jízda bez kopců, kolony atd...
I =rozjezd
II =do 20-25km
III =do 30-35km
IV = 30-100km
V = 40-140km
Jezdím asi na podtočenej motor, ale už jsem takovej.
Poslouchám motor a stává se, že bych řadil i šestku (protože jsem trubka a nepamatuju si co mám zařazeno mad ). Maximálku jsem nezkoušel, ale několikráte mazala rychlostí nad 140 km (dle tacho) a šla by dále. Jenže to už trhá uši, alespoň mě (a větrem to není).
Jak jsem psal poprvé. Ve starém Motoráji byl článek o VT600 a autor v něm napsal, že je považována za malého Harleje a jako jedna z mála motorek dokáže na pětku projet vesnicí 30km rychlostí a na konci bez podřazení se nechat roztáhnout do maximálky.
Má zkušenost: 30km je málo. V jednom to jde v poho od 40km a pomalu přidávat.
Není to tedy rváč zápěstí, ale ráda pluje krajinou. Na druhou stranu, pokud chceš můžeš jet jako magor, točit motor a při podřazení blokovat zadním kolem (vyzkoušeno!). Jenže to k těmto motorkám moc nejde.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne pá 01 červen, 2007 21:57, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 14:51  Předmět:  rychlosti Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Mako.

Súhlasím s tebou aj keď mám 1100 ale nejde mi do hlavy ako to robíš medzi 25 a 30. Very Happy
Asi aj ja chodím na podtočený motor a štyrka je tam častejšie než by asi mala, ale skôr jazdím systémom nejde-radím dolu, reve- radím hore.
Tiež tam občas rvem 6 aj keď ju tam výrobca nedal.

zdar v ML

hell wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 22:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Soulas s Makem , sám mám taky VT 600, jest-li kamoš meslyší motor, má šanci koupit dodatečnej otáčkoměr.(nebo na ušní) tahle rada, je sice hodně nekamarádská, ale komu není dáno, (bez urážky) ten musí použít technickou berličku. Very Happy Very Happy Motor 6 -stky snese dost, ale není to nablblej, ječivej 4 - válec jako v nějakým supersportu.( CBR 600, R 6. Ninja 650 a podobné kreace)

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červen, 2007 19:01  Předmět: Skvělý ! Poslouchám motor a stává se, že bych řadil i šestku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako má pravdu, taky když jedu nad 80km bych ještě řadil 6 a kolikrát jsem to i zkoušel, protože podle poslechu by to motor potřeboval a já si kolikrát myslel, že jsem tu pětku ještě nedal. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 03 červen, 2007 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslim že nejde o nedostatek motorky ale spíš jezdce ........ asi bys potřeboval otáčkoměr kterej se na chopery ve standartu nemontuje ....... motor točí max. cca do 6.500 ot/min. tak si spočítej kolik ti to točí v 80km/h.
když mně někdo nase..... a musim tomu zatahat za obočí tak jde dvojka i 110km/h


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2007 07:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky Já tu šestku hledám někde u 80km/h.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2007 12:09  Předmět: Skvělý ! Taky Já tu šestku hledám někde u 80km/h Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mako.Tak to jsem rád, že v tom nejsem sám. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr