Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 09 červen, 2007 21:49  Předmět: Otázka klepání při rozjezdu VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejsem zběhlý v technice, prosím o radu.
U vt 600 při zařazení I klepne ve skříni (pochopím) ale pak po ujetí cca dalších 5 m bez přeřazení ještě 1 x a to dost silně, myslel jsem si, že to dělá volnější řetěz. To ale nemůže být, protože do druhého klepnutí je stále motor a převody v tahu. Opakuje se to i po zařazení II.

Co dělám blbě?

Díky za odpovědi a radu.


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alex
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2007 00:34  Předmět: Hustýý klepání řetězu vt6oo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Bari,

nevím zda ti dokáži přesně poradit,ale řeknuti svůj názor.pokud tvrdíš ,že řetěz je ok.,chyba může být i v rozetě nebo v další rozvodu..určitě neděláš rozjezdy špatně,když se plynule rozjíždíš Shocked mrkl bych zda není třeba uvolněn kryt řetězu....nevím stále se vracím k chybě v řetězu..alex


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2007 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Jednička Ti nahlásí svou připravenost hasitou ránou, to je notmální.
Já na jedničku ujedu asi 5-10 metrů.
Pravdou je, že v poslední době (od poslední kontroly) má nějaký občasný cuky, jako když jedeš na jeden válec a ten druhej se občas přidá a to nejen na jedničku a dvojku. (špatně seřízeno/ jeden vynechá a pak to dohání????)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2007 10:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo kluci, dík za rady,
tahle motorka není stará - 2003, od té doby byla v servisu na seřízení - podle servisky asi 3x, když jsem ji kupoval, měla najeto asi 4600.
Je fakt, že minulý majitel ji bral dost na fest. Má odřenou na několika místech červenou metalízu. (nevíte o nějaké opravné barvičce?).
Moh by to být ten řetěz, možná i ta rozeta. V rychlostce to snad nebude, když to dělá (klepání a druhé cuknutí při doložení plynu) od I do III.
Zkusím to předvést v servisu. Jinak dík, i za další rady.
Good Luck.
Smile Smile


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2007 15:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bari napsal:
Zkusím to předvést v servisu.


až pojedeš kolem servisu tak ať ti to omrknou nebo najdi někoho kdo na VT600 jezdí

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 11:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A stává se to jenom při řazení nahoru, nebo i dolu ???
Já bych asi nepřemejšlel nad řetězem, rozetou.... (to neznamená, že bych je nezkontroloval :-)) Jestli se nepletu, tak by se to samý škubnutí muselo projevovat po ubrání a přidání plynu. Ale jestli je to jenom při řazení, tak bych spíš kouknul na součástky okolo řazení. A kdybych fakt nic nenašel, tak bych to s hořkým zklamáním dal do servisu, protože převodovka je pro mě španělská vesnice.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 14:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO: Karlos, Simox :

Jo podívám se na to,
včera jsem ještě nastavil řetěz a zkontroloval rozetu, vše OK. Při řazení dolu to nedělá, jen při zabrání na rozjezd a dalším řazení nahoru, když má zátah.
V noci jsem zase mudroval a došel jsem na to, že by to mohla být i spojka, zabírá dost pozdě. Takže se při nižším přítlaku motorka rozjede a při úplném puštění docvakne - rozvod. Je to možná jen moje fantazie,
ale to víte, je to pro mne nové tak se v tom hrabu Shocked
Když jsem měl nové CG , taky jsem to zkoumal.
Jezdit budu, o to není strach.
PS :
Nějak jsem špatně hledal na stránkách SHOC, jaké jsou podmínky členství, příspěvky a pod. Váže se to nějak tendencí k M. Lázním ?

Díky za informaci, poučte starce. Mějte se, Smile


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 14:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ML jsou pouze sídlo a sídlo je nutné pro splnění podmínek registrace sdružení.
Registrace na portálu je zdarma
Registrace za člena klubu je placená. Platí se roční příspěvek + jednorázové zápisné za které dostáváš 1x nášivku a 2x samolepku klubu.

vice je zde link je fční až po registraci na portál Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 17:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně bych zvedl zadní kolo a protočil to, často se stává že řetěz je nestejnoměrně vytahaný a v určitých místech jde ztuha nebo trochu jakoby přeskočí na rozetě a dokaže to vydávat prazvláštni zvuky Podle mne je to je ta nejednoduší a nejůčinějši kontrola. Velmi často to byla celá záhada. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2007 19:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro M.P.

Řetěz to asi nebude, včera jsem ho kontroloval při dopínání a taky by to možná trochu houpalo, i při stálé rychlosti. V mým případě se ozve klepnutí na doraz při rozjezdu a motorka s sebou mírně cukne. Ještě se na to podívám a pak asi servis. Díky všem. Enjoy


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 12 červen, 2007 03:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dej vědět, co to bylo........


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr