Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 16 listopad, 2006 17:35  Předmět: Beee ! transportní kolečka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Montážní stojan už je v kupě, ale mám kolečka do 50kg a ty moc dlouho nevydrží a jsou tak prošláplý že se ani neotočí, tak scháním do 100kg ale aby výška nepřesáhla 60mm jinak bych to nedostal pod motorku .... kdyby jste o něčem věděli tak písněte Crying or Very sad ...jinak je snad budu muset vytočit ze silonu......


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 13:13  Předmět:  kolečka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ČAU LEMMY ,A CO TO DÁT ROVNOU NA HOLÝ LOŽISKA Laughing , TO BY MOHLO VYDRŽET song BEECH


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 13:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ten návrh už jsem taky zvažoval, ale se mu vyhnout ..... mám rád nějakou úroveň a nechci aby to vypadalo jako nějakej přípravek v kovárně šedesátých let Laughing .....otočnej základ mám ..... takže asi vytočím jenom kola za silonu, ještě zvažuju použití pom-schwartzu kvůli vzhledu, ale musím ještě propočítat vlastnosti, aby se nebortil.


  
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 19:50  Předmět:  Kolečka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lemmy ty máš přoblém s kolečkama, stejně na to budeš koukat jen ty, a myslíž že ze silonu budou hezčí než ložíská? Já jsem našel na web www.mopedschop.de krásný zvedák bez koleček. skusím ti poslat foto. čau Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To znám ... stejný model u nás dělá Tamoto (stojí něco přes 2.000,-)..... mám to na stejném principu jen robusnější a mám rám podepřený ve 4 bodech takže zvedá celou motku ....... mám tam pogumovaná kolečka do 50kg a ta guma se při tý zátěži úplně promáčkne a netočí se .... tak je jenom vytočim ze silonu.


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 listopad, 2006 13:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já koupil hever něco málo nad tři stovky Smile

Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 01:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže si jí pak zwedneš, a můžeš jí přesouwat jak je libo po garáži....to je wychcaný. Jinak ložiska bych tam taky nedáwal...myslim, že by se z toho bordelu, co by se do nich dostal, asi brzo kousaly. Jinak bych asi zkusil nějakýho hornbacha, nebo něco takowýho, tam maj docela wýběr....


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 08:59  Předmět:  hever Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no na ježdění po garáži hever moc není, protože celokovová bezložisková kolečka se po zatížení nechtějí otáčet. Nějakej metr se s tím ujet dá. Já to hlavně používám na to abych motku přirazil pořádně ke zdi v rohu garáže a mohl zazimovat a manželka měla dost placu na parkování a autem.


Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To doma trpíš? Shocked ..... já jsem letošní zimu v bytovce (domek bude až na přesrok) a vystěhoval jsem jim dřevárnu abych se tam mohl pěkně roztáhnout - sousedům se moc nelíbí, že musej chodit přikládat z venčí ale jde jen o jednu zimu tak jim nic jinýho nezbejvá - příští rok už bude zase doma Smile (až se to stihne tak bude vytápěná dílna s hydrailickym hewerem Wink )


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 10:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám pod bytovkou dvojgaráž, zasebou. Blb že jsem tenkrát nekoupil 4ku. V létě jedním autem klidně parkuju před garáží a mám placu dost, ale v zimě jsou obě auta ve vnitř a tak nemůžu delší dobu zabïrat misto.. nene

Každý den trnu, aby polovička nezaparkovala o 10 cm víc vlevo.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 10:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám auto venku pořád ...... na baráku co bude garáž tak tam bude vybavená dílna s odděleným prostorem pro spec.práce (airbrush, stříkání, šití kůže a tak) a pro auto bude přístřešek ve vjezdu nazývaný garážové stání ...... a do dílny půjde jen v nejnutnějších případech kvůli servisu .... je to jenom plechovka no ni? song


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 listopad, 2006 12:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

silonový kolečka jsou epesní ...... motka už je rozebraná na stojanu, až budu mít po ruce digitál tak to nafotim a dám to sem ....... song


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 08:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tady jsou fotky toho stojanu


Grafika11.jpg
 Komentář:
 Velikost:  80.79 kB
 Zobrazeno:  11430 krát

Grafika11.jpg



  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 08:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy na pojišťováka jseš šikulka Good líbí se mi to, jediné co bych ti vytknul jsou ty i když krásně blejskavé šrouby na kolečkách úděs


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 08:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsou trochu delší ...... ale muj tam bejt se zapuštěnou hlavou a kratší jsem neměl a tady v železářství maj pouze na šroubovák a ty tam nechci dávat ....... taky jsem chvátal aby už motorka stála ...... ale mezi tím jsem sehnal kratší a až bude motka bezpečně na kolech tak je vyměním.

A na pojišťováka - jsem vyuč mechanik-opravář, dělal jsem 15 let strojařinu a svářečinu --- až mě jednou ty montérky nasr...... a teď chodim v košily a montérky natáhnu jenom když makám na baráku Smile


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dal jsem to sem pro Vaší inspiraci song a ne aby jste mě chválili Embarassed


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 10:15  Předmět: Skvělý ! dal jsem to sem pro Vaší inspiraci Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Lemmy a já myslel, že tě napadne vyrobit pár kusů pro kamarády.
vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy dobrej nápad nechal jsem se inspirovat, no a kdo ho teď udelá???
Je to sranda už sháním matroš a udělám si ho sám a nechám si ho pochromovat vztekle se válet


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy, tebe je v tý pojišťovně škoda Very Happy Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2007 15:25  Předmět:  transportní kolečka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Lemmy.

Je to naozaj pekné. Čo keby si doniesol do Prahy výkresy a ja zabezpečím výrobu pár kusov /podľa dopytu/. A kto chce si to dá aj pochrómovať. A na tvoju počesť to budeme volať "Lemmák" / skratka z Lemmy a zdvihák/. Čo ty na to?
Tak čau v Prahe


hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr