Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 20 červenec, 2007 18:32  Předmět:  Doplňky z kůže Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už ani nevím komu jsem to sliboval, ale zde jsou docela dobře vyvedené kousky. Vím že takhle z katalogu to nemusí vypadat nijak extra, ale velký válec jsem viděl na vlastní oči. Moc pěkný..

doplňky


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 červenec, 2007 11:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsou slušný, dobré ceny, snadná domluva a jsou od "NÁS".
Nemáte někdo představu kde se dá koupit kůže? Jak se prodává a kolik stojí? (jeden svlečenej bejk v černém za hubičku?) Dík

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 22 červenec, 2007 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Mako [marq=right] 1 kg černé kůže cca 3 - 5 mm silné se pohybuje okolo 600,-Kč. Celá kůže váží cca 10 kg a je to s bídou na dvě pěkné brašny s řemínkama... Hold kůžičkář musí umět měřit.. jinak na Florenci, ul. Sokolovská, vedle Spořky - prodejna pro kutily.. ( a blbě se tam parkuje Smile )


  
Lexani

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 červenec, 2007 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Monkey - díky za tip,vypadají dobře!! Good


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 červenec, 2007 08:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tyhle výrobky jsem měl kompletně na tom sedmikilu (2xválec, brašny, popruh na nádrž s kapsou, kapsa na opěrku) a maximální spokojenost !!! můžu vřele doporučit .... jsem rád že se Karel konečně prezentuje na webu, ještě nedávno prodával pouze prostřednictvím NOKA MOTO. song


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 červenec, 2007 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to lemmy -myslíš,že by se vešly brašny ROVER bez demontáže blinkrů?Sám si nic na té mé dračici neudělám,tak hledám možnosti cestou nejmenšího odporu... já ti dám!


  
Lexani

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 23 červenec, 2007 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Karlos- tak to jsem blbě pochopil,sorry.No v tom případě asi tak,jak jsi psal-úplně na prdelku,ať nezavazí vůbec... vztekle se válet


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 červenec, 2007 16:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pavel Mareček napsal:
to lemmy -myslíš,že by se vešly brašny ROVER bez demontáže blinkrů?Sám si nic na té mé dračici neudělám,tak hledám možnosti cestou nejmenšího odporu... já ti dám!




Rover tam nepujdou ale jdou tam florida a dakar .... ty dakary jsem měl na VT 700 taky bez demontáže blinkrů, jde to díky tomu že jsou zkosené a blinkr vychází akorát za zadní horní hranu brašny


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 červenec, 2007 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to lemmy -díky.Je to-jako vždycky- o kompromisu.Ty dakary i floridy jsou moc pěkný,ale myslím,že by mi za chvíli chybělo místo...Smile


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr