Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 září, 2007 15:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dámy a pánové, dnes jsem podal ofiko přihlášku na MOTO 08.
Místo bude stejné jako letos, včetně zabrané plochy. Faktura dojde Beechovi.

Můžeme rozvés debaty:
- služby u stánku + akční team
- jaké vybavení a zajištění stánku (bacha na reklamu!!!!!!)
- letáčky a tiskoviny

Času máme dost a alespoň se nebude jinde bezúčelně tlacht mad

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 září, 2007 16:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

HURÁ

a doufám, že se tak bude dařit každý následující rok

jen tak mě Mako napadá, že to byla kur** klika Smile která hned se hned tak nevidí

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne čt 27 září, 2007 20:38, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 září, 2007 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super, šikula Very Happy ... já bych se tam určitě nějak rád objevil. Co ostatní Pardubáci? Nedáme jeden den službu na stánku? Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 září, 2007 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako, jseš dobrej Good lepší je jednat než kecat. a vyplácí se to.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 27 září, 2007 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny napsal:
Super, šikula Very Happy ... já bych se tam určitě nějak rád objevil. Co ostatní Pardubáci? Nedáme jeden den službu na stánku? Very Happy

Jsem pro,navrhuji probrat i krom jinych veci (jako kolik toho vypije nas kapitan Very Happy vztekle se válet )na jeleni hell


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 19:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To se mi líbí Good Nerozebírat hlouposti a v závažných věcech jednat hell Hlásím se do služby,páč letos jsem si Vás na výstavě našel Enjoy hell


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 20:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávek napsal:
Hlásím se do služby,páč letos jsem si Vás na výstavě našel Enjoy hell


ty jsi vedle na fóru viděl, že chceme koupit na stánek sud Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 říjen, 2007 19:05  Předmět:  to Petr Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čiré pomluvy,tak rychle číst neumím vztekle se válet


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 listopad, 2007 14:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na úterý jsem dohodnut, že si půjdu rozměřit velikost našeho prostoru v Pravém křídle, čas ještě není určen (mám zavolat). Dříve to nešlo, teď tam je erotika Embarassed .
Pro přehled se zatím podívejte na tyto fotky
foto 1
dvojka

Vše co se týká příprav konzultujte se mnou.
Ať to máme sjednocené a nedělají se dvě stejne věci. Dík

Koukněte sem
17-tý řádek od spoda


Scan0003.jpg
 Komentář:
 Velikost:  37.25 kB
 Zobrazeno:  9147 krát

Scan0003.jpg

P3070330.JPG
 Komentář:
Jaké asi má rozměry ta hranatá věc na zemi.
 Velikost:  39.8 kB
 Zobrazeno:  9625 krát

P3070330.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne ne 27 leden, 2008 21:42, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 listopad, 2007 11:53  Předmět: Skvělý ! 17-tý řádek od spoda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Perfektní Good akorát by to chtělo aby tam byl na nás odkaz hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 listopad, 2007 12:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zařídím.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 06 listopad, 2007 16:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kamarádi se mnou můžete na stánek na 100 % počítat,aspoň na jeden den, nejraději ve Čt nebo Pá. byl jsem loni a perfektně si to užil, nebudu se hlásit závazně na více dní, abych dal možnost i dalším. pokud bude potřeba zůstnu a budu střídat.
Jó, jinak Mako, seš fakt BOREC !!Good Good Good Good Good Good Good

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 listopad, 2007 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Perfekt!

já jsem na tom stejně jako GRIZZLY, chci se tam ukázat ve ctrvtek nebo patek - na stanku určitě pobudu, takže střídačka možná Very Happy ... a MAKO má u nás všech velkou pochvalu Good Good Good Good Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 listopad, 2007 22:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus lidi.
Nechte té chvály, nebo se budu Embarassed !!!!!!

Nejnovější novinky.
Zobrazení na 17-té řádce urgováno a bude, el. proud nejistý (zatím nepočítat !!!)
Stánek máme 2x2 metry polohováno v pravo od sloupu (zády ke stěně, čelem k Hondě).
Mezi sloupem a zdí je únikový prostor, tudíž nic pevného. Stejné mezi sloupem a Tomanem (loňské OSBE).
Dále nesmíme přesáhnout sloup cca o 30cm a nechat prostor(uličku) pro "Občerstvení". Na stěnu a sloup nic nedávat (zdroje se roscházejí). Sloup je ve dvou metrech 1m od stěny.
Jenže My se odradit nenecháme. Laughing Něco s tím uděláme. jen to bude záhul na bednu.
Zatím vše jsem po tréninku a několika Gin-tonikách.

p.s. Dnes mě to stálo jeden puget.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne st 07 listopad, 2007 21:45, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 listopad, 2007 13:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Se mnou počítejte taky na nějaký den, ještě nevím -uvidím jak se to vyvine v práci, ale vypadá to na pátek jako vloni - dobrá práce

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 listopad, 2007 16:29  Předmět: Skvělý ! můžu jenom sobotu a neděli Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako perfektní práce Good
já bohužel můžu jenom sobotu a neděli přes týden jsem na kurzu. Tak zatím se opatruj hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 listopad, 2007 14:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Také přidám ruku k dílu, čt,pa jsem v práci zatím přichází so nebo ne. Ale uvidím, jak na tom budu. Dancing


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 listopad, 2007 15:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Mako: když pošleš účet, tak pugét proplatíme Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 08 listopad, 2007 16:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

BEECH napsal:
to Mako: když pošleš účet, tak pugét proplatíme Enjoy


Toť netřeba Cool

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sam



Věk: 59
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 600 C PC 21
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 listopad, 2007 15:07  Předmět:  Motocykl Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj. V týdnu jsem na kurzu,tak že v úvahu připadá jen So nebo Ne.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele SamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr