Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 02 listopad, 2006 08:47  Předmět: Otázka Zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co vše děláte přes zimu za údržby a přípravy na další sezónu Question

Jaké značky a ttd maziv preferuješ ?
Dáváš si motku do servisu ?
Co nedokážeš udělat a zanedbáváš ?
Kde nakupuješ ?
atd





krátký a nevěcný odpovědi mažu!
admin


Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 03 listopad, 2006 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mně čeká hlavně nová spojka a baterka, přebrousit kotouč a přefrézovat destičky - jsou skoro nový ale vybroušený od kotouče (nechápu jak nějaký pako může dát nový destičky na vybroušenej kotouč), přepojit elektriku pro přídavný světla, natahat blinkry zpátky na řídítka (dle originálu), doladit airbrush, vyměnit olej, a mezi tím skoro všechno rozleštit .... takže celkem proflákaná zima song .........jinak baterka v náhražce cca 1500,-CZK (viz.odkazy motonet)orig. YUASA cca2600,-CZK, spojka na sc18/23 origolo v nákupu 2900,-CZK bez pružin, náhražka od Lucas cca 2100,-CZK s pružinama, takže shánim prodejce Lucas, jinak náhražku nedělá ani EBC ani New Frenn a navíc na tehle typ není s ničím stotožnitelná Sad ... aspoň se nenudim... Very Happy


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 listopad, 2006 16:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemmy zkus se podívat na ebay.de tam jsou občas v prodeji i jiní výrobci

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 listopad, 2006 22:17  Předmět: Nápad začal jsem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem nevydržel lenivět, konečně se odtrhnul od PC a začal s leštěním miláčka.
Do brusky jsem dal filcák kotouč přidal zelenou pastu a doleštil jsem nerez domorobo držák SPZky, přední stupačky a páčky brzd. Filcák se odíral a já byl jak pras*, nebo lépe jak kdybych zrovna vyfáral z dolu. Příště prubnu hadrák co jsem zakoupil v Hornbachu, doufám že bude lepší.

Přité příležitosti jsem jí nastartoval a tak trošku podrářdil plyn, laďák se v garáži pěkně rozlejhal. Při pomyšlení na kalendář a počasí bylo pomalu do breku. pláč

Ta zima bude sakra dlouhá. V USA jsem objednal něco málo doplňků - samej chrom a tak se nemůžu dočkat až to tam nandám.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 17:45  Předmět:  ZIMOVÁNÍ Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TOTO TÉMA SE OMÍLÁ STÁLE DOKOLA,TAK JEŠTĚ JAK TO DĚLÁM JÁ
1/ NAPLNIT NÁDRŽ PO OKRAJ ,ABY NEREZLA( LZE JI I VYPUSTIT A UDĚLAT V NÍ OLEJ. FILM)
2/ ZVIHNU NA ZVEDÁK,ABY KOLA NESTÁLA, VĚTŠINA SHADOW NEMÁ CENTRÁL A TAK JE LEVÁ P. PRUŽINA VÍCE NAMÁHANÁ NEŽ PRAVÁ
3/ POVOLÍM ÚPLNĚ ZAD. PRUŽINY- POTŘEBUJÍ ODPOČINEK
4/ VYPUSTIT KARBECE, NEBO NASTATRTOVAT,ZAVŘÍT BENZÍN A NECHAT BĚŽET DOKUD MÁ Z ČEHO( JEDNODUŽŠÍ)
5/ VYNDAT BATERKU A ODNEST DOMŮ A 1x ZA 14 DNÍ JI DÁT NA 2 DNY NA UDRŽOVACÍ PROUD, NEBO 1x ZA 5 NEDĚL DOBÍT.
6/ PROMAZAT CO JDE_ BRZD DESTIČKY NE HEHEHE mad
7/CELÉ STŘÍKNOUT SILIKONEM- BACHA BRZDY
8/PŘEKRÝT PRODYŠ.TKANINOU POKUD JE POD STŘECHOU
9/ VŠEMOŽNĚ JI ZABEZPEČIT- ZÁMEK, ŘETĚZ, DISKÁČ + PES + SAMOSTŘÍL+ BROKOVNICE SE ŠŇÚROU NA NÁŠLAP ATD.

ZDAREC Enjoy BEECH


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud máš na nabíječce funkci udržování tzv. konzervace tak je lepší jí tam nechat připnutou pořád, tato funkce plně simuluje aku v provozu.


  
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 20:58  Předmět:  zaz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no to je fakt,kdybych měl v garáži elektriku, tak baterku z motky ani nevyndavám, ale v paneláku to dost překáží Razz


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 17 listopad, 2006 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já motku prakticky nezimuju vůbec, bo na ní celou zimu dělám .... baterku řeším tak že cca 1x za měsíc jí nastartuju a nechám ohřát až do větráku. Teď řeším drobný úpravy airbrush a asi to dopadne tak, že uženu Ježuru ať 24.12. dovalí stříkací pistoli a i airbrushem se budu zabejvat sám Smile Very Happy


  
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 listopad, 2006 18:10  Předmět:  Zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě nezazimoval, na to je čas Very Happy Před chvílí jsem se vrátil z doufám že ne poslední letošní vyjížďky a bylo to skvělý. Pěkně se nám ta zima krátí....


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 listopad, 2006 07:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, Já taky nezimuju. Během 6-12ti dnů startuju (toť má perioda) a běží až do větráku. Popojíždím, aby nekoukala na stejné místo Laughing Pokud je sucho jedeme na kolečko-ka kolem komína (1-xkm), nebo alespoň podložím/nakloním/zařadím/bojím Help a nechám protočit.
A konečně pucuju, leštím a leštím a leš................. Cool


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 00:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

For Mako: Leštíš jo ????? vztekle se válet

Jinak přez zimu naleju nádrž do plna, chromowý a hodně náchylný díly ošetřim, kůži namastit (ne se zmastit!!!) a jednou za čas nahodit, popř projet. Jenom bacha aby byla dostatečně nemrznoucí kapalina w chladiči !!!!! Je to takowá základní wěc, až.......wiz já.
Gdyž se fakt nedá jet, nebo nejni nálada, tak ještě stříknu do wálce a sání trochu konzerwačního oleje, a hodim jí na hlawní stojan, a podepřu, aby se nedotýkalo ani jedno kolo.

Ale nic z toho letos nebude, bo rozebíram wšechno, co rozebrat de.
Jsem jenom zwědawej, gdo to dá pak dohromady.
och


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 00:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo ještě Lemmy gde jsi sehnal manuál ????? Já si ho wobjednal z techbooks, slíbili mi, že ho budu mít za tři tejdny.
To bylo skoro před třema měsícema. mad


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 00:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já manuály objednávám od jednoho týpka z olomouce tel.: 602839438 pošle ti to i poštou na dobírku a k manuálu je i technickej slovník.


  
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 12:13  Předmět:  zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ja tu svoji krásku pichnul do garáže kolem motoru nacpal hadry bo se mi minulou zimu z jedné strany orosila přehodil plachtou a nechal spočnout nic zvláštního nedělám jen tak jednou za měsíc ji vytáhnu ven nastartuju ať proberu baterku a zase schovám chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 listopad, 2006 08:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

YO leštím!!! Sis nevšimnul??? Už bude hotový skoro celý zadní kolo!!!!! bleee


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 listopad, 2006 13:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je to co mě tak brutálně oslňuje, gdyž wejdu....... vztekle se válet


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 02 prosinec, 2006 21:38  Předmět:  příprava na 2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem začal s zimní údržbou i já.... Dneska se konečně našlo volné odpoledne s dobrým výhledem i na zítřek a tak jsem mohl konečně začít s údržbou.
Začal jsem od předu, ikdyž rozebírat jsem musel od zadu, abych se dostal k hrdlu chladící kapaliny musala dolů nádrž a tím i sedačky. Dál šel dolů chladič a tak začla první část údržby - "narovnávání článků chladiče" pokřivených od odlétajících kaménků z předního kola. Taktéž na scénu přišek drátěný kartáč a černá barvy ve speji. Zabralo to celé odpoledne a zítra budu muset zborku dokončit. Musím se pochválit chladič je jako nový...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 prosinec, 2006 18:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já taky ještě nezazimoval, doufám že ji ještě proženu. song song song Jinak to řeším podobně jako Mako a lemmy. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 prosinec, 2006 18:44  Předmět:  zazimování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak já byl dnes asi opravdu naposled pláč , hezky jsem se projel- trochu chladno ale jinak krásně viz měsíc nad M.L.


měsíc nad M.L. 001.jpg
 Komentář:
 Velikost:  69.61 kB
 Zobrazeno:  11459 krát

měsíc nad M.L. 001.jpg


_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 prosinec, 2006 19:03  Předmět:  AIRBRUSH- FOR LEMMY Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TAK LEMMY TADY TI POSÍLÁM INSPIRACI POŘÁDNÉHO AIRBRUSHE- AŤ SE TI TO TAKY TAK POVEDE


moto Praha 2006 010.jpg
 Komentář:
 Velikost:  255.64 kB
 Zobrazeno:  11468 krát

moto Praha 2006 010.jpg


_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr