Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 18:18  Předmět: Hehehe ! Fido se zbláznil!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Važení,abych předešel případným zvýdavým dotazům, si Vám dovoluji oznamit že jsem měl dnes vánoce a změnil jsem motorku.Velice rád bych Vás poprosil o ušetření mě komentářů,že jsem blazen mad .Vím to sám a navíc s tím nic neudělám Laughing .Dnešní akci (Vilémov) jsem opustil jednak z důvodu stěhování piana,to je pravda,ale mezitím jsem jel pro jednu mašinu.Takže závěr, s litostí jsem opustil ledovou královnu a pořídil jsem si černou vdovu o obsahu 750cm,která přišla na svět v roce 2000.Poznávací znamení je laděná koncovka v provedení 2 do 1,pár dalších doplňků jako držák brašen,kryt chlatiče a jedna dobrá věc a to serviska Very Happy Foto dodám,až postahuji fotky.


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 18:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

750 ti schvaluju Enjoy A propo na šestce jsem nikdy nejel. Je tam citelný rozdíl, nebo ani nepoznáš, že teď sedíš na silnější?:


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 18:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, proč ne 750 Shadow? ... jinak určitě dobrá volba Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 18:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozdíl tam je a to relativne velky.750 ma vesti zatah a oproti me 600 je daleko lepsi podvozek.Moje 600 byla preci jenom dost tvrda a nebylo to ani tak snizovanym sedlem.Prvni dojmy po dnesni cca.60km jizde jsou naprosto perfektni.Az najedu vic,tak pridam dalsi zkusenosti Very Happy Zitra si beru 1/2volna,dojedu si ji prihlasit a hodlam jezdit az do vecera Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 18:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je ona Very Happy


VT 750.jpg
 Komentář:
 Velikost:  168.72 kB
 Zobrazeno:  13197 krát

VT 750.jpg



  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krasavice inteligentní... Laughing

moc pěkná... jsem sice na ty klasické tvary, ale co je hezké, to se musí pochválit Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a ještě jedna


VT 750 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  175.46 kB
 Zobrazeno:  13193 krát

VT 750 2.jpg



  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido moc pěkný,moc pěkný.No co s tebou uděláme???? já ti dám!


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

že by čestný člen? hell nicméně bych mezi vámi rád zůstal,je to bezva vyrazit někam v bandě.


  
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

necháme to na Horní Jelení,tam toho bude víc Laughing Laughing Laughing Laughing mad mad mad Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

i když není to v USA Shadow???


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já ti dám že jdeš stěhovat pancéřový křídlo ty tajnůstkáři, ale je to pěkná Mášena M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

křídlo jsem taky stihnul Very Happy v 6lidech to bylo hnedle Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
i když není to v USA Shadow???


ja myslím že určitě je Very Happy


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na letošní lednové schůzce kapitánů Beech položil otázku ohledně Černých vdov a VTX.
Závěr?
1) V některých státech se prodávají, jako Shadow.
2) Některé Shadow kluby je uznávají za své.

Nechme tedy rozhodnutí na Jelení.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jo přesně a v USA je to Shadow Spirit

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Panove diky obema za podporu Good Samozrejme spolu s Mirou s vyse uvedenym souhlasime,nicmene mame demokracii,takze zaverecne rozhodnuti nechame na vsech clenech hell Jeleni je idealni prilezitost Very Happy


  
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido gratuluji. Good Moc hezký kočárek. Ať Ti slouží. Jsem rád, že rozšiřuješ naše řady o obsahu 750. supr chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Image

Honda Shadow Spirit
The Shadow Spirit 750 (VT750DC) combines all three of these classic cruiser elements into one eye-catching V-twin package. From the wide, chromed wheels and twin rear shock to the low, chopper-style saddle and throaty 2-into-2 exhaust, this bad boy's not only got the flash, but the performance to back it up.

KLINKNI

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido: kdyby do tebe někdo šťoural tak si holt musíš přemalovat bandu Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr