Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak a tim je to jasny Very Happy Good kluci dekuji hell


  
Cvrček



Věk: 60
Založen: 11. 09. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Osík

Motorka: VT 600 CD
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ať Ti šlape nová motka Good Good
a zatlač slzičku nad jednou z posledních fotek
tvojí "ledové královny" (vyfoceno ve Vilémově v14.03.hod.2007)


Fidova Ledová královna.JPG
 Komentář:
Fido se loučil s "Ledovou královnou"
 Velikost:  153.86 kB
 Zobrazeno:  9240 krát

Fidova Ledová královna.JPG



Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele CvrčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 05:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido gratuluji Enjoy
Mně osobně je docela fuk,na čem spolu budeme brumlat... Laughing chopper


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 07:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak.Jde o posledni spolecnou fotku.Nebylo to vubec jednoduche.Resil jsem to skoro tyden,zvazoval jsem pro a proti,no a vysledek uz vsichni dobre znate.


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 09:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido pěkný Good
a souhlasím s Pavlem, je mi úplně jedno na čem budeme spolu jezdit Enjoy


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to ti musím poblahopřát. Moc pěkný, moc. A taky jsem rád, že na hraně už nejsem sám Very Happy . Když mi to odpoledne vyjde, tak si tě někde najdu, rád bych to okouknul pořádně zblízka. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 16:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem se právě seznámil s Fidovou vdovou. Je to fakt fešanda s moc pěkným hlasem Good . A Fido září spokojeností - jóó pěkná dvojička. song Enjoy song


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 01 říjen, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík Mirku za pochvalu Very Happy Je to tak.Uz jsem přifičel dom,ale po prvních 200km musím konstatovat,že rozdíl mezi oběma mašinami je citelný.Vdova je prostě o třídu výše,takže proto ten rozařený ksichtík,když jsem přifičel na kukačku za Mírou hell


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 02 říjen, 2007 08:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, hlavně,že Seš spokojenej, Vdovu taky můžu, je to pěknej kousek, ať Ti dobře slouží.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 říjen, 2007 11:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, gratuliji k nove masine. Hned jsem zde http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=65054&fid=
poznal byla fakt moc hezka.......doufejme, ze pujde do dobrych rukou. Cool


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 02 říjen, 2007 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky doufam mad byl to mazel,ale zmena je zivot (neco na tom je: nikdy nerikej nikdy) Very Happy


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 říjen, 2007 18:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pěkná Good Good Good

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 09:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fido gratuluju a ať ti to jezdí .... vdova je podle mně jeden z nejkrásnějších chopperů, taky jsem o ní přemýšlel, ale odradil mne obsah a řetěz .... kdyby udělali verzi 1100 s kardanem, tak jsem do ní šel ......


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 10:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tak, kardan mi na tomto stroji také jaksi chybí, patlání s řetězem člověk lehce odvykne a nějakej ten kubík na víc by vůbec neškodil M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 10:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pak už jenom US Honda VT 1100 Shadow Spirit.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 11:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Pak už jenom US Honda VT 1100 Shadow Spirit.


to je právě to že tyhle dvě motorky jsou designem úplně někde jinde.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 11:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Tak tak, kardan mi na tomto stroji také jaksi chybí, patlání s řetězem člověk lehce odvykne a nějakej ten kubík na víc by vůbec neškodil M.P.


tak tak .... řetěz je zdroj bordelu a špíny kterej jsem opustil s poslední jawkou !!!! song


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky bych radsi uvital kardan,ale tahle masina se mi proste libi,tak i ten retez prekousnu Very Happy Uz na stary mase jsem pouzival mazadlo,ktery nelepi,takze ten bordylek nebyl az tak hroznej hell


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2007 07:47  Předmět: Skvělý ! nová Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido ty tajnůstkáři jeden. Tak nechť ti nová Shadow dělá jenom radost. Aspoň se už nebudeš muset hrbit páč tohle je v kohoutku vyšší. Na mě trochu moderní ale hlavně, že sní má radost majitel.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2007 07:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good tak tak majitel musí být zamilovanej Smile ostatní musí pouze závidět Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr