Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 08:58  Předmět:  Němčináři,prosím semka. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mel bych na nekoho prosbicku,zda by se nemrknul na popis jednoho stojanu na moto.Planuju na sezonu novou retezovku a i pro naslednou peci o retez by se siklo tohle a ted jde o to,jestli to muzu pouzit pod zadni vidli u sve cerne vdovy nebo ne.Nejsem nemcinar,ale je tam nejake psani,kde nelze pouzit a nerad bych neco zkur.....Vim,ze to je primarne asi pro silnice,ale proc by to nefungovalo i pro VT? Very Happy Predem mockrat dekuji,na Jeleni se srovname drink


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 09:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a nebo radsi splasit zvedak pod motor?preci jenom ma VT pomerne velky rozvor a hmotnost bude soustredena kolem motoru.


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych asi řešil zvedák pod motor. Už jsem to tak měl na VT 750, teď u VTX to budu řešit naprosto stejně. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

miro nemas nejakou fotecku,jak jsi to mel poreseny,nebo ti ciste nahodou nezbyl doma? Very Happy


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 12:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido nebylo to nic "profi", prostě jem ji vytáhnul heverem a vypodložil rám dvěma dřevěnýma hranolama. Sedělo to parádně, ani se to nehnulo a celá motka byla pěkně odlehčená. Jen je problém s manipulací. Loňská zima byla slabá, tak mně občas mrzelo, že ji namůžu rychle shodit a projet ji. Letos jsem pořídil větší hever (pojezďák na 2t za 400,- z Intersparu), chci ho trochu upravit a měl by vyhovovat. Jinak profi zvedáky např. na www.tamoto.cz. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 13:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já také mám potřebu zvedat zadní kolo u své VT1100C3, ale s řetězem to nemá nic společnýho Smile
Používám k tomu "pojízdný" zvedák koupený v Hornbachu asi za 300Kč + jedno dubové polínko. Přiznám se, že neznám přesně jak by nižší obrahy mají řešenou kyvku a kde by se to opíralo ale asi k protáčení zadního kola to musí stačit. Někde jsem viděl krásný udělátko, přímo navařený na tento zvedák a prý je to i stabilní.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 13:20  Předmět:  Re: Němčináři,prosím semka. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strycek Fido napsal:
Mel bych na nekoho prosbicku,zda by se nemrknul na popis jednoho stojanu na moto.Planuju na sezonu novou retezovku a i pro naslednou peci o retez by se siklo tohle a ted jde o to,jestli to muzu pouzit pod zadni vidli u sve cerne vdovy nebo ne.Nejsem nemcinar,ale je tam nejake psani,kde nelze pouzit a nerad bych neco zkur.....Vim,ze to je primarne asi pro silnice,ale proc by to nefungovalo i pro VT? Very Happy Predem mockrat dekuji,na Jeleni se srovname drink



tyhle zvedáky máme v dílně dva ...... a jsou pro kyvky hranatýho průřezu, jestli má vdova kyvku z jaklu, ta to pujde ale jestli má ovál, tak ti to bude sjíždět bo to bude držet za krajíčky, např. shadowy s kardanem na to vůbec nepostavíš, bo maj kardan v kyvce a ten velkej průměr na to prostě nedostaneš.
proto se prodávaj zvedáky přímo na choppery pod motor ... je to podobný jako na krosku, ale nižší a pevnější.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 13:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no prave ze vdova to ma z jacklu (kyvku)o obdel.prurezu,takze by to mohlo fachcit.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 13:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli je to obdélník tak stoprocentně song


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 18:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TOTO JE ZVEDÁK URČENÝ PRIMÁRNĚ POD SPORT. MOTO

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Až pojedu do Benátek vyfotím zvedák na chopery který vyrábí Z. Hardra a zjistim cenu, Vím že je prodává i do Německa a hlavně jsou malý a bytelný. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 07:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, mám tenhle zvedák doma, ale VT na tom nejde zvednout, protože, Ti to vyjde hrozně vysoko a mašina Ti bude sjíždět doředu a určitě Ti spadne nene ,já ho mám pod synovu Ducati Monster a je to tak akorát. Rozhodně doporučuji použít zvedák pod motor. Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 15:27  Předmět: Jo jasně ! mám tenhle zvedák doma Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám podobnou zkušenost jako psal Grizzly a tak to řeším po vyheverování špalkama hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr