Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 02 listopad, 2006 13:29  Předmět:  Technika Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukněte na web stránku: http://www.rvs-tec.cz/start.htm zajímavá technologie z finska na renovaci našich mazliků. Zdraví Lazil


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 03 listopad, 2006 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já osobně se přikláním k názoru žádný přísady do motoru nedávat ..... viz osobní zkušenost:
1) cca ve 20letech přípravek ecolube do auta citroen CX aplikace dle návodu, po aplikaci doporučeno najet 100km - najel jsem 400km Písek - Chomutov a zpět, po 3tisících přestalo mazat - ucpané mazací kanály v hlavě.
2) letos - servis Suzuki GSXr , kapal chladič - aplikován přípravek pro utěsnění, po 2tisících z motoru pekelný zvuky - na chladiči ucpenej vstup zpátečky z chlazení hlavy - přehřátí motoru(vypálenej olej) - následek vydřenej celej vršek motoru a šály .... náklady na opravu chladiče 400,-CZK, na GO motoru 15.000,- CZK(sehnali jsme starší komplet. motor)
3) CBX 750 F - aplikace přípravku do motoru - najeto cca 50.000km - ucpané mazací kanály do hlavy (závada objevena včas (výměna vaček a vahadel)

Já mám nalítáno přes 50.000miles takže dám hustší olej 20W50 aby se mi přestal ozývat spojkovej koš (což je při těch kilometrech úplně normální a spíš než závada je to nepříjemný sluchově)


  
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 listopad, 2006 12:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zastávám názor lemmyho - přípravky do motoru dělají bordel v úzkých místech a štěrbinách, my lijem kvalitní oleje ,aby se rozpouštěly karbony v motoru a z druhý strany se tam cpe bordel ,který "zabetonuje" motor.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 00:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

20w50, a neozýwá se ti koš ???? To zní zajímawě. Asi to na příští sezónu taky zkusim. A jinak jsem taky za názorem, že takowýhle wěci do motoru nepatřej.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 00:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

můžu to jen doporučit z vlastní zkušenosti ....... jen jí po startu trochu trvá než se ohřeje ....... hustej olej je hustej olej


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 01:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele a nemělo to trochu wliw na chod motoru ???? Narážim na wentily......
A ještě mě napadá teplota....


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 09:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vůbec ne ....... pro mně se nezměnilo nic ....... jen střelci kteří jsou zvyklí hned po startu vyrazit by měli chvilku počkat a nechat motor klapat na volnoběh ....... prakticky stačí když to nastartuješm a pak si zapínáš bundu, nasazuješ přilbu a rukavice ........ jedinej rozdíl olejů je ten že je trochu hustší (tím se prakticky vymezí některé vůle) a chvíli mu trvá než se .... já ho letos budu do tý svý dávat taky .... a fakt je to že výrobci u minerálních olejů 20W50 udávají že je vhodný pro pomalutočkový motory a vyhovují specifikaci "HD" ...... ale ikdybys dával 10W40 tak pouze minerál nebo polosyntetiku (plná syntetika u pomalutočkovejch motorů neudělá kvalitní film)


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 18:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jasně, já tam cpu mineral. Jinak já jsem si mohl nahodit mašinu, zapnout bundu, přilbu, kalhoty, boty....wšechno to rozepnout, a zase zapnout. A gdyž jsem pak nasednul, tak byl furt motor hodně studenej. Řikal jsem si klídek, tohle je WELKÁ mašina, WELKEJ motor, proto to tak trwá. A nawíc, na jaře mi w serwisu propláchli a wyměnili kapalinu, takže to musí bejt w poho. No, dneska jsem zjistil, že mi tam asi nalili rez, protože co z toho wyteklo........Asi to budu mít nějaký přicpaný.....


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

že by to bylo přicpaný se mi nezdá spíš ti tam nalili vodu ..... já budu letos dávat novou náplň a dám inugel od motulu a na ostro - bez ředění ......


  
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 06:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo já tam nenapsal, že mi docela rychle wařila w létě a gdyž jsem prohlížel trubky zewnitř, tak mi připomínaly céwy kuřáka. Proto myslim, že se to mohlo něgde ucpat. Nicméně wodu mi tam asi cákli, podle toho, co wyteklo. No uwidim, bo se blíží chwíle, gdy půjdou půlky bloku od sebe.

Yo a co je inugel ???


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 10:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to řeší vše ... jestli budeš půlit tak kompletně vyčistit kanály a chladič protáhnout proudem horký vody hlavně se soustřeď na ten malej vstup do chladiče co je pod víčkem .... je to zpátečka z chlazení hlavy a má nejsnažší tendence se ucpávat ...... a jak píšeš že nemáš origolo budíku ...... ty tam máš z virážky?


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 13:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj. Až to budu mít wšo w pořádku, tak se plácnu přez kapsu, a seženu origo.
Ještě si mi neřek, co je to za mrchu, co tam chceš nalejt.
A wod koho bereš díly ??? Zkoušel jsem w průhonický hondě lanko (ještě na 5tikilo), chtěli za něj 1500 kolíků....fajn, ale gdyž mi ho po měsíci ještě nedodali, tak jsem si ho wzal za 450káblí z druhowýroby. Což mi docela zkazilo dojem, a newim, jak dlouho by jim trwaly jiný díly. A nechce se mi to zkoušet. Přitom kámoš, kterej má stejnou 11ku, tak dělal wýbrus, s nowou sadou, a měl ty díly za nějakejch 10 dní Shhh
No widíš, toho sem ještě musim dokopat......


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 13:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli tou mrchopu myslíš motky vt 1100 sc18 ... a jestli tím nalejváním náplň do chladiče tak inugel 50, a olej dám motul 3000 /20W50, nebo midland motorcycle-50


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslim ten inugel....to jsem ještě nezaslech


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 14:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dělá to motul .... litr stojí cca 130,-CZK je do -35 st. zkus kouknout třeba sem http://www.motostar.cz/eshop/index.php?cPath=1032_1033_1038 ale měli by jí mít ve většině motoshopech.


  
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha...já to pochopil jako že je to nějaká proplachowací, nebo čistící kapalina mad


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 listopad, 2006 07:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkusím to sehnat přes našeho dodavatele, pak porovnaáme ceny a dám vědět (všem).


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 06 prosinec, 2006 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem v Polu koukal na knihu HONDA TYPENKOPASS a nic moc ... ze shadowů tam byli vypsaný tři typy šetka a dvě jedenáctky takže jsem se zase nic nedověděl Crying or Very sad .
nevíte někdo o nějaký - jakýkoli publikaci kde by byli rozepsaný všechny vyráběný modely hondy i s typovým označením ...... v jakémkoli jazyce ..... nebo už mě z toho trefí ...... mad


  
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 06 prosinec, 2006 18:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmmm to bych taky rád wěděl......ztratil jsem hodně dní bezcenym brouzdánim po netu...


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 06 prosinec, 2006 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nejhorší je že prakticky žádný informace na netu se pořádně neschodujou a když potřebuješ nějaský konkrétnější informace o starších nebo US modelech tak si pomalu neví rady ani v HONDĚ mad


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr