Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 30 říjen, 2007 09:31  Předmět:  bowlingový turnaj Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jak to provedem.

termín je 01.11.2007-25.02.2008

viděl bych to někdy na druhou půlku prosince, jako takový předvánoční posezení s koulema Smile

navrhuji sobotu 22.12. cca 18.00hodin někde v Budějicích (z okolí Budějic je nejvíc členů a já se tam nějak dostanu uvidíme co na to Pepa)

předvánoční úklid beru jako výmluvu - na uklízení máte celej den a alespoň si v podvečer trochu odpočinete !!!!

PS: 15.12 stejně nemůžu bo jsem v alpách.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 05 listopad, 2007 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tady je zas mrtvo ..... tak co je s Váma ..... jestli Vás budu muset obesílat soukromejma zprávama, tak počítek s poplatkem pro mně za pracnost a psychickou újmu mad mad mad mad mad


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 listopad, 2007 16:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

22.12 by mi mělo vyhovovat. Akorát já umím tak maximálně házet jinýma koulema než bowlingovýma,ale zkusím to Very Happy Very Happy Very Happy Surprised


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 listopad, 2007 21:06  Předmět: Jo jasně ! bowlingový turnaj Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můžeme koule objednat v Jiskře a přespolní přespí u nás drink Enjoy pivo


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 07 listopad, 2007 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasný .... sice nevim kde Jiskra je, ale předpokládám že sem dáš adresu abych trefil .......
Slávku zamluvíš dráhu? na dvě hodiny ....... Před vánocema bude všude frmol !!!


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 listopad, 2007 21:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po telefonické domluvě je termín ,,hodu děravou koulí" přesunut na sobotu 8.12.2007 tak,aby to vyhovovalo všem Smile Až v pátek objednám dráhu,doplním čas a mapu. Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 14 listopad, 2007 11:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávku super ..... už to mám v diáři ...... zasloužíš pivko Enjoy


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 listopad, 2007 23:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové a dámy,
vím,že mi tento zápis trval,ale již ho potím Laughing
Turaj jihu se tedy koná 8.12.07 ve sport centru Pouzar(ta modrá střecha) http://amapy.atlas.cz/?from=hplc#x=-756908@y=-1164291@cs=1@sidx=12@pg=1@app=2 Sraz je v 18.00Hod.Jsou zamluveny dvě dráhy na dvě hodiny,cena:190.-/hod./dráha
V jiskře už měli obsazeno Sad
U Pouzara je taky pěkně Enjoy Razz
tak se nezapomeňte hlásit song


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 14:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK Slávku .... budu tam i s Helčou .....


  
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 20 listopad, 2007 17:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně šéfe,budu tam jak na koni,i když teda já spíš jak na vlkovi song song song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A sakra,to se nám to blíží a já ještě nemám restartovaný játra po tomhle víkendu drink Enjoy song nice Help


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mordyjééé drink letos mě ty chlastací večírky připraví o zdraví Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 prosinec, 2007 22:16  Předmět:  Info Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jejej strašně rád bych se ukázal ale dbes mě skolila potvora nemoc. Pochybuju že budu v sobotu OK. Pokud budu alespon chodit tak se zkusím zastavi. Vidim to tak 10:1 Tak aspon přeju pěkný pokouleníčko


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 prosinec, 2007 04:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jetsli jsi schopen ovládat klávesnici,ovládneš i koule Very Happy Very Happy Very Happy Si dělám jen prču,jestli se na to nebudeš cítit,zůstaň radši v teple domova a přeju brzké uzdravení.Já už to mám za sebou,před dvěma týdny.Jen ty játra nastartovatTaky mám v prosinci problém s chlastačkama jako Sláva mad mad mad


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 07 prosinec, 2007 09:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi tak zejtra, vypijem si lebky Enjoy
Michale když to nebude k tomu tak to nemá cenu lámat přes koleno, brzy se uzdrav, kdyby se ti udělo líp, tak tě rádi uvidíme, ale ne za cenu že bys proležel další měsíc v posteli Smile


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 10 prosinec, 2007 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1.kolo jižního turnaje se vydařilo a po domluvě se Slávkem si to v lednu novoročně zopakujeme - opět v Budějicích - místo a přesný datum dodá Slávek, dle toho co se mu podaří zajistit.
Takže sledujte portál ať Vám něco neuteče. mad mad mad


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 prosinec, 2007 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tímto bych rád móóóóóc poděkoval za hojnou(celkem osmnácti-člennou)ůčast pivo drink nice To co jste tam předvedli,se nedá vůbec naházenými body vyvážit Laughing Laughing Přátelé,takhle jsem se dlouho nepobavil,Díííííííííky http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=1745 ve čtvrtek jdu domlouvat další temín Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 01 leden, 2008 20:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávku, asi by sem bylo třeba hodit info o tom druhém kole, mám za to že jsme mluvili o prvním lednovém víkendu, což se blíží .......
takže:
-kdy
-kde
-v kolik
song


  
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 leden, 2008 21:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jenom na ochutnávku pár obrázků,aby ste věděli do čeho půjdete Enjoy pivo vztekle se válet Prosím,omluvte sníženou kvalitu obrazu..Není to alkoholem,jen omezenými možnostmi mobilu.


Obraz007.jpg
 Komentář:
 Velikost:  104.07 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz007.jpg

Obraz008.jpg
 Komentář:
 Velikost:  123.02 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz008.jpg

Obraz009.jpg
 Komentář:
 Velikost:  131 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz009.jpg

Obraz010.jpg
 Komentář:
 Velikost:  101.09 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz010.jpg

Obraz011.jpg
 Komentář:
 Velikost:  95.4 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz011.jpg

Obraz012.jpg
 Komentář:
 Velikost:  81.89 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz012.jpg

Obraz013.jpg
 Komentář:
 Velikost:  93.87 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz013.jpg

Obraz014.jpg
 Komentář:
 Velikost:  109.68 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz014.jpg

Obraz015.jpg
 Komentář:
 Velikost:  51.8 kB
 Zobrazeno:  13837 krát

Obraz015.jpg



Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 leden, 2008 21:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ti nevím jestli se budou uznávat výsledky Smile
Ty mantinely jsou doufám s elektronickým čidlem dotyku.

to jsou kuželky a né bowling Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr