Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 červenec, 2008 22:03  Předmět:  registrovany nebo clen Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prosim vas docela by mne zajimalo proc zacinaji opoustet clenove klub.Ja jsem jenom zaregistrovanej a uvazoval jsem vazne o clenstvi ale tedka vaham.I ja bych nechtel bejt nekde v klubu kde se lidi kteri maji drzet spolu za zady pomlouvaji aspon jsem to tak pochopil.A jeste mne docela stve ze nemohu na nektere clanky protoze je to pouze pro cleny - to je to tak tajne.Puvodne jsem to chtel napsat do sekce obecne forum ale tam nemam pristup tak se omlouvam.Doufam ze mne nekdo da srozumitelnou odpoved a nebude to nejak okecavat.Myslim si ze to bude urcite zajimat vice lidi at uz jsou clenove nebo jen registrovany.Diky za odpoved JS


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 červenec, 2008 22:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v sekci sekce "obecné fórum" jsi nemohl vytvořit nové vlákno, odpovídat ano byla to moje chyba. Už jsem registrovaným povolil zakládat nové vlákna v této části

co se týká opouštění členů je něco jiného, chce si to s klukama promluvit v čem je zakopanej pes

jinak myslím že pro dobrého je místo v SHOC vždy. Vše je v lidech

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 10:02  Předmět:  Re: registrovany nebo clen Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jaroslav sperl napsal:
A jeste mne docela stve ze nemohu na nektere clanky protoze je to pouze pro cleny - to je to tak tajne.


Ono to tak tajné není, ale věci týkající se členů klubu mají číst pouze členové klubu a ne veřejnost. Nic proti Tobě Jardo, ale registrovat se může každý (taky když se podíváš na registrovaný, tak jedné třetině nestojí za to aby vyplnila alespoň město odkud jsou), je tu spousta zvědavců co se zaregistrují a už nikdy stránky nenavštíví.

Pro admina: To mi teda vadí a mělo by se s tím něco dělat.

Jak sám píšeš Jardo, chtěl jsi se stát členem klubu, ale v podstatě Tě odradilo to, že se pere špinavé prádlo na veřejnosti.


  
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 67
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pro veřejnost neviditelná část fora je třeba taky o technice - mikrofiše atd, je to jedna z výhod plných členů, kteří platí klub.příspěvky a z těchto je placen i tento portál Enjoy - jak psali ostatní- zbytek je o lidech, někteří by z toho asi chtěli udělat klub jiného zaměření

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Jardo.
co se týče přístupu na stránky tak to již napsal Petr a BEECH.
V mezilidských vztazích to občas začne skřípat, ale většinou se problém vyřeší. Tady to je podobné. Vznikl problém - tak se řeší a každý po svém, ale se s podobným cílem - rozebrat problém a zároveň ho řešit.
Kdyby měl každý člen stejný názor, bylo by to super a nemuselo by být toto fórum rozděleno pro členy a registrované. Jelikož je to naopak - co člen to názor tak je celkem dobré že se problémy řeší uvnitř klubu a nemělo by to opustit členskou základnu.

Jinak jestli stále váháš se stát členem klubu, tak rozhodnutí je jen a jen na tobě.


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 20:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Beech:rejp a mělo byse to řešit mezi členy a ne se bát o vlastní křeslo.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Hammer:Skvělé a vyčerpávající.


Vše je založeno na dobrovolnosti a ochotě se do činnosti pustit.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 červenec, 2008 23:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobré čteni a taky názory tohle všechno je veřejné a pro každého. Klubové věci by měly bejt jenom v klubu mad už mám doma na stole vyplněnou přihlášku už asi rok a nejsem schopen jí poslat mad a to ani neváhám se přidat tak snad se zadaří ale je dobré o tom psát aspon se ví co a jak kdo se neptá nic neví Very Happy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 67
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červenec, 2008 13:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

specielně pro SLÁVKA:
to neplatilo na tebe Slávku- ta narážka, ale když už ses ozval, tak tě mohu ubezpečit, že bát o něco se může jen člověk, který má o co přijít- já v tomto případě přijdu jen o starosti, na což se už docela těším
Apropo JEŠTĚ JSTE NEDODALI DOKLAD NA NÁŠIVKY ZA VNOROVICE ( ZATÍM JE TO V POKLADNĚ JAKO NEDAŇOVÝ VÝDAJ, ALE POKUD NEDODÁTE DOKLAD- NEVÍM ZDA TO BUDU MOCI TAKTO UVÉST)

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Karel Brno
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No někteří odcházejí dobrovolně, jiní jsou z důvodu nečí ješitnosti zamknuti, tudíž se nemohou ani přihlásit a ani přispívat.
Což je mi líto a proto bych chtěl byť takto přihlášen popřát Grizlymu vše nejlepší.Doufám že mě opět někdo nevymaže můj příspěvek.
Co Petře už by to mohlo stačit. Rád bych si vymazal svoji registraci.
Karlos Brno


  
Fananek-Jarda



Věk: 48
Založen: 02. 01. 2008
Příspěvky: 129
Bydliště: KLATOVY - Mala Viska

Motorka: vt 750 shadow c - us verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 17:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtel jsem dostat jenom odpoved, ale nechtel jsem aby nekteri jedinci do sebe rejpali a navzajem se urazeli. mad


Panna Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele Fananek-JardaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

prosím, aby se dodržovalo téma a osobní věci vyřizovali osobně, vnitřní věci vnitřně. Pořádek musí být mad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr