Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bosster
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 02 červenec, 2008 23:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...dalších pět je tam... Very Happy


  
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 červenec, 2008 09:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji za bodíky.
Mám pochyby o regulernosti bodování, jak může někdo obdržet během 12 hodin 400 bodů ???


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 červenec, 2008 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to hlasovani se mi taky nelibi.z prace jsem hlasoval vcera rano a az ted mi to dovolilo dat dalsi body,jinak mi to furt psalo,ze jiz nekdo hlasoval a ted to po me nechtelo ani opsat spam kod a vcera jo mad tomu hlasovani bohuzel neverim Mad


  
HondaMCH

Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 červenec, 2008 22:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dalsich 5 z domova a mame kluky na 11 miste :-)


  
Qwerty
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 červenec, 2008 09:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Propadli se na 13. místo mad tak jedem, posilame hlasy... Enjoy


  
Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 červenec, 2008 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zase 11, ale to jeste nestaci ....


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červenec, 2008 10:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

klikni TADY klikni

vyber Showkáře Pata a Mata a dej +5 bodů

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 06 červenec, 2008 22:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

doufám že posilam na to správné místo už zase 5 je tam


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 06:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no já nevim ale existuje nejaká webová proxina, která přijmá koláčky? Teď se dostávím do neznámých vod, tak pokuď plácám blbosti... Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 06:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

některé proxy dovolí přijímat koláčky, ale nenašel jsem žádnou přes kterou jde zde hlasovat. Ta kombinace koláček, nové okno, java je pro všechny proxy vražedná
řešením je XXXXXX ale kdo by chtěl vyhrát nepoctivě

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 07:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mno ale prohrát nepoctivě taky není nic moc Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 09:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlasím s Martinem, nejsme žádné Rychlé šípy. Nám to může být jedno a děcka budou mít radost.


  
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Konečně se mi podařilo přihodit 5 bodíků, ale je fakt, že s tim hlasováním, ať se jdou klouzat... jednomu to několik dní vůbec nejde a druhej to hekne... škoda, děcka by měli radost... Co takhe dát pár lidí dohromady, pak rozpočítat penízky a koupit nějakou dětskou ojetou... Já klidně přispěju... A pak bychom se mohli domluvit a zajet za nima na mášách a udělat jim vzrůšo... Wink


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 09:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

[quote="Jíťa"]Konečně se mi podařilo přihodit 5 bodíků, ale je fakt, že s tim hlasováním, ať se jdou klouzat... jednomu to několik dní vůbec nejde a druhej to hekne... škoda, děcka by měli radost... Co takhe dát pár lidí dohromady, pak rozpočítat penízky a koupit nějakou dětskou ojetou... Já klidně přispěju... A pak bychom se mohli domluvit a zajet za nima na mášách a udělat jim vzrůšo... nice


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 09:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem zjistil, že už mají jiný způsob hlasování. Asi přišli na to, že to nebylo košer.

To Jiťa:
nemusíme kupovat přímo čtyřkolku. Ono by možná pro ty děcka stačilo, nakoupit nějaké dárky(třeba zavolat ředitelce a zeptat se co potřebují) a povozit je v areálu na mašinách.

Cóóóó?


  
Lexani

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 červenec, 2008 10:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jojo, tak to nahoďte a když nás bude víc, tak do toho pujdem... Já jsem před časem chtěla podobnou věc zorganizovat u nás v klubu na vánoce a bohužel se našli tací, co vydělávaj dvakrát tolik co já a vysmáli se mi... Sad Tak jsem se na to vykašlala... a na klub taky (předevčírem)... tak snad to u vás dopadne opačně... song
Hoď to jako nové vlákno a uvidíme...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr