Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2007 12:57  Předmět:  RoadRide Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes jsem si koupil nové již sruhé číslo RoadRide a musím konstatovat že kvalita stoupla, zvětšil se formát a co je duležité, že je to časopis o chopper a cruiser strojích, který není věnován jen H-D, ale i ostatním strojům. Jako důkaz je 4stránkové srovnání použitých VT600 a VT1100. Jedná se o druhé číslo nového časopisu vycházejícího dvouměsíčně a jeho cena je pouhých 49,-Kč. Vřele doporučuji.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2007 14:05  Předmět: Skvělý ! časopis RoadRide Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasná zpráva Jerry, taky ho čtu
a taky vřele doporučuji Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 prosinec, 2007 13:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to u nás nikde neviděl.... nešly by aspoň ty 4 stránky dát sem?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 prosinec, 2007 15:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel nemám scener, jedině to skusit přes SMS.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Míra



Věk: 54
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 prosinec, 2007 00:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdy to vyšlo?Taky ho neznám ani nikde neviděl.Začnu se po tom koukat.Vem to na sraz.Dík Laughing


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 prosinec, 2007 16:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud mi to vyšší moc nepokazí dorazím jak 28.12. tak 3.1. i s časákem.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 prosinec, 2007 15:35  Předmět: Jo jasně ! Taky ho neznám ani nikde neviděl Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Robert : Já to u nás nikde neviděl.... nešly by aspoň ty 4 stránky dát sem?

Vánoční vidání : http://www.shoc.cz/viewtopic.php?p=12243&sid=9e5391a6281b9118d2f0deffc639d44f#12243

hell Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 13:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Maňas hlásí že má předplacený 2 roky song


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 17:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I já jsem si předplatil, dobrýho čtení není nikdy dost. song Enjoy song


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 18:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Maňas nebude mít nic, co já nemám! Wink hell A ted vážněji - díky že jsi to po vánocích připomněl, jinak bych si to zapomněl objednat taky


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 leden, 2008 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja ti dám mad že maňas nebude mít nic co ty nemáš ty kulišáku Enjoy , třeba dnes mám slušnou kocovinu tak dělej ať ji máš teda taky drink


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 leden, 2008 17:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kde se dá objednat!!? Nenašel jsem... Shocked ?Díky za odpověď Help


  
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 leden, 2008 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.roadride.cz/sms.php


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 03 leden, 2008 17:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Mate,já to hledal přes "předplatné" jsem lama... Embarassed


  
RoadRide
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 08 srpen, 2008 21:32  Předmět:  Re: RoadRide Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Dnes jsem si koupil nové již sruhé číslo RoadRide a musím konstatovat že kvalita stoupla, zvětšil se formát a co je duležité, že je to časopis o chopper a cruiser strojích, který není věnován jen H-D, ale i ostatním strojům. Jako důkaz je 4stránkové srovnání použitých VT600 a VT1100. Jedná se o druhé číslo nového časopisu vycházejícího dvouměsíčně a jeho cena je pouhých 49,-Kč. Vřele doporučuji.


Zdar čopráci, to je fajn, že se časák líbí... Smile
Jako důkaz, že chopper není jen HD, sedlám i já Hondu Shadow....

Btw., pokud se tu najdou i nějaký zajímavý garážový přestavby, budu rád za tip na report...

Hezkou sezonu bez nehod...

Viki


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr